Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı?


Cevap: KAPTANIMIZ Arda Turan Hagi olmaya adaymı!Arda ; ArdadırHagi de hagi . kıyaslama yapmak ikisine de hakaret olur.Bırakın birilerini idol olarak görmesin kendisi idol olsun kaptanımız ;)
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Herşey için bu kadar erken konuşmaya gerek var mı, illa birilerine bu yakıştırmayı yapmalı mıyız, nedense inatla bu yaklaşım devam ediyor. Demekki değerlerimizin yeri bu kadar çabuk doldurulabiliyor kimileri için. Hagi gibi bir adam bir daha Galatasaraya değil, dünyaya gelmez benim için, sadece yaptığı hareket ve takıma görünen katkısı olarak bakabilen olaya Hagiyi zerre kadar tanımamış demektir.
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Hagi bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyuncudur ne maradonayı nede peleyi ondan üstün tutarım.Tabikide ardanın yeri ayrı ama benim gözmde hagiyi geçmesi imkansız:confused:(bize 1 uefa birde ŞL kupası getirirse düşünebilirim:rolleyes:)
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Yapmayin iste bunu,lincoln gelir hagi mi,alex 2 pas atar hagi mi,degil iste kardesim zorlamakla olmaz degil,

hic kimse de hagi olamaz,arda ardadir,iyidir hosdur ama hagiyi karistirmayin her guncel haberin icine.hagi sizin asker arkadas?.
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Yapmayin iste bunu,lincoln gelir hagi mi,alex 2 pas atar hagi mi,degil iste kardesim zorlamakla olmaz degil,

hic kimse de hagi olamaz,arda ardadir,iyidir hosdur ama hagiyi karistirmayin her guncel haberin icine.hagi sizin asker arkadas?.Çok haklısın ya,şu takımda Hagi'den sonra kim 10 numarayı giyse(necati hariç) hemen Hagi'nin yerini doldurur mu soruları başlıyo..
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Messi gibi bir adam nasıl dünya futboluna 25 yılda bir geliyorsa. Hagi'de böyle bir adam. Arda daha yolun başında. Şimdiden bu kıyaslamaları yapmak ona zarardan başka birşey getirmez.
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Ardayla Hagiyi kıyaslamak yanlış olur. Hagi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncularındandır. Ayrıca oyun tarzları da farklıdır.
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Şöyle söyleyeyim.Hagi, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 10 orta saha oyuncusundan birisidir.Eğer Hagi bugün Arda yaşında olup Türk olsaydı,Yani Hagi değilde Hakan olsaydı kendisi,Bosna'yı 3-1 gibi skorlarla tek başına devirirdi. ;)Hagi gibi komple futbolcular her zaman gelmez.Hagi yetenekli olduğu kadar en büyük özelliği "komple" bir futbolcu oluşudur.
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Bu kıyaslamayı yaptığımız tüm futbolcular GS da başarısız oldu.Lütfen Adminler ve Moderatörler bu lanetli topiği kaldırıp sitenin derinliklerine atın....
 
Cevap: Kaptanımız Arda Turan, Hagi olmaya aday mı!Hagi olabilecek bir insanoğlu yeryüzünde yok, olmayacakta, bunu kafanıza sokun artık.
 
Üst Alt