Kara Cuma'yı Protesto Etti:"Bu milletin değerlerine kimse küfür edemez bunu kaldırın" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kara Cuma'yı Protesto Etti:"Bu milletin değerlerine kimse küfür edemez bunu kaldırın"

Farkindaligi arttiriyorlar daha iyi , kara cumayi bilmeyen de ogrenip seneye alisverisi kacirmayalim diye ajandalarina islemistir

fakat diger denilen de dogru , dogru duzgun bir indirim olmamis sanirim , denk geldigim kadariyla kimse memnun kalmamis

Black friday özentilik değil asıl halloweende kendi kendine gelin güvey olanlar özenti
black friday beleş marketing işte. Yıllardır haber çıkıyor michiganda falan millet saat 5te walmartın kapısına dayandı diye. Haliyle milletin de böyle bir günden haberi oluyor ve bunu değerlendiriyolar. Fiyatı biraz yükselt sonra black friday diye indirim ayağına indirim yap güya. Karlı iş

Videoyu şimdi izledim de yalnız gelen ilk tepkide, verdikleri tepkinin yumuşamaya başlaması net komik olmuş :D

Dur bakalım belki yeni bir noel-yılbaşı gibi gerilimimiz olur ve her yıl yaşarız benzer olayları. 1 ay sonra yine yeni yeniden noel ile yılbaşı ayrımını yapamayanlar olay çıkaracak, daha o mevzu var. :asd22:

Black Friday'a türkçe isim önerilerini alayım sayın abim. Kara Cuma dğl de, daha müslümanın gönlüne hoş gidecek bir öneri mümkünse.

Hayırlı Cuma misal :asd22:

Black friday meselesini müslüman milleti, "bize ve bizim değerlerimize hakaret edülüyür" diye anlıyor ya, çıldırıyorum.

Ulan senin sahipleneceğin bir değerin mi kalmış godoş. Ne tarihten anlarsın ne milli bilinçten, ne ekonomiden ne de dinden.

Evlenirsin, evlendiğin yerin girişinde wedding home yazar, çocuğuna oyuncak aldığın dükkanın tabelası sweet baby home olur, hiç gocunmazsın ama black friday yazınca
"ee biz cuma namazı kiliyürüz demek ki bu bize hakaret ediyür lağn luğn"

Alnitak Alnilam Mintaka

1 ara Cumaya gidelim knk.

Black Friday'a türkçe isim önerilerini alayım sayın abim. Kara Cuma dğl de, daha müslümanın gönlüne hoş gidecek bir öneri mümkünse.

Hayırlı Cuma misal :asd22:

Gün-ül alışveriş :D Aklıma çok orjinal şeyler geldi ama yanlış anlaşılabileceği için yazmıyorum.

Adama beni seviyor musun diye soruyorsun ama böyle yazıyorsun, bu adam tabi ki cevap vermez o soruna.

YouTube

Turk internet alisveris sitelerine baktim black friday olmus super cuma. ne alakaysa. yazsaniza lan kara cuma diye.

gerizekalılar anca bunu protesto ederler. cahil çomar diye boşuna demiyoruz.

bende protesto ediyorum ama özentiliği protesto ediyorum.

ülke genelinde böyle bir kampanya yapacaksan yılbaşından önce yap bayramlardan önce yap millet yapsın alışverişini.

bunu yapmaz abd ye göre hareket edersen avucunu yalarsın.

DPtT5hmWAAA4Zog.jpg

Abi geçin bunları. Müslümansak önce en basit şeylere bir çözüm bulalım. Hoca diye geçinenler tecavüzcü tacizci olmuş. Kadın cinayetleri almış gidiyor. Sahtekarlık, dolandırıcılık, kul hakkı yeme konusunda zirveye oynuyoruz. Hadi namazı falan geçtim onu bende kılmıyorum ama önce şu pislikleri temizleyelim. Tek derdimiz kara cuma mı oldu?

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt