Kara propaganda ve uyanan taraftar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kara propaganda ve uyanan taraftar

Cevap: Kara propaganda ve uyanan taraftar

Yardım etmedi demedim reis mutlaka vardır bir yararı. Ama öyle bir hava estiriliyor ki her yerde sanırsın adam kendi yaptı stadı. 2 işçi öldü bu stad yapılsın diye, Özhan Canaydın yarattı projeyi onları kim düşünecek.

Konu bu değil zaten. Eğer başbakan ıslığı haketmeyecek (benim gözümde) biri olsa ıslıklamazdım. Ama ıslıkladığıma göre bir fikrim var bu konuda. Bunu da dile getirmenin en etkili olacağı yerlerden biri. O durumda yapacak birşey yok. Başbakan kim ıslıkladı diye düşüneceğine niye ıslıklıyorlar diye düşünmeye başlar belki bundan böyle.

ya zaten ben basbakanin kendi isliklanmasi yuzunden gitmedigine eminim

sanki ilk defa oluyor

ben o tokili dallamanin yagciliginin boyutlarindan utandigi ve belkide olay buyumesin die gittigini dsunuyorum

ama bence o da yanlis yapti belki seyretse daha sagduyulu bir hareket olabilirdi

bilemiyorum emin degilim

birde sunu diyorum eger isliklanmadan alinip gittiyse basbakan

demekki ugrasmiski dokundu adama

ben o kadar ugrastim beni islikliyorlar dedi

bilmem anlatabiliyormuyum

bir yalana inanipta gurur meselesi yapacak kadar embesil degil bu insanlar

sadece gereksiz seyleri gurur meselesi yapacak kadar dugusal bir insan olabilir en fazla

Şu lafın bile ıslıklanmaları gerektiğine işaret etmiyor mu Adem? Böyle birşeyi normal gibi görüyoruz...

Neyse ben çıkıyorum bu konudan, gereksiz. Olan oldu. Etkilerini beraber görürüz

Türkiye'nin düzeni bu Ahmet, ıslıklananlar şahıslar olduğu sürece bir anlam ifade etmeyecektir. Ki hamle yapmaları da çok doğal, sonuçta haklı sayılırlar. Sadece o Toki başkanı aralarından sıyrılır, bende ona yanarım.

Evde bile protesto yap ama zamanında yap diyorum Refik. :) Ortada fol yok yumurta yokken neden böyle bir işe kalkışasın ki? Bak Toki başkanına protesto edilmeseydi o zaman kızardım, çünkü o herif hak ediyordu. (Ağır konuşmamak için fazla kasıyorum, oturtucu laflar kullanamıyorum kusura bakmayın) RTE'ye yapılan tepki olmasaydı sadece Toki başkanına olsaydı eminim şu anda Toki başkanı konuşuluyor olacaktı ve medyanın programı bu yönde ilerleyecekti. Şimdi durduk yere bütün kamuoyu ve siyasetçi üzerimize gelecek. Doğal olarak sonuçları bu kadar hafif olmayacaktır, emin olun. ;)

İsteyen üzerimize gelir. Hiç önemli değil. Hadi bu maç açılış maçıydı başbakanın yardımı vardı falan yapılmasaydı diyosun ama Hamburg maçında da yapılmamalı dedin. Yahu birebir gidip başbakanı protesto edemezsin ya. E her zaman ne başbakanı ne de bu kadar sevmeyen topluluğu bulabilirsin. Hamburg maçında denk gelir ıslıklarsın onda da bişey yok bugün ki olanlarda da, toki başkanı ağzını açana kadar.

Neyse artık yatma zamanım sana ve herkese iyi geceler/sabahlar. Sadece bizim olan, kimseye ve hiçbir kuruma mal edilemeyecek olan, uğrunda Ali Sami Yen 'den vazgeçtiğimiz stadımız tekrardan hayırlı olsun. :)

Sonuç ?

Büyük bir hayal kırıklığı, haketmediğimiz bir açılış.4 Senedir beklediğimiz stad böyle gereksiz bir protestoyla açılmamalıydı.Yine yaralanan biz olduk.

En çok üzülünler, Sn.Başbakan'ı en çok sevenler değil, projenin kıymetini ve bedelini en iyi bilenlerdir bu nedenle!

Herkese Saygılar, İyi geceler.

Son günlerde iğrenç oyunlar dönüyor Galatasaray'ın üzerinde. Ali Sami Yen ismi resmen,

üstüne basa basa, unutturlmaya çalışılıyor. Bu kampanya basından, rakip taraftarlardan yönetimize kadar bulaştı.

Şunu hatırlatalım. TT ARENA ismi, 10 seneliğine verilmiş bir isimdir. Stadın ismi, ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TT ARENA.

TT ARENA yerine gayet tabi taraftarlar, başkan, yönetim, ALİ SAMİ YEN diyebilirlerdi. Ama başta Adnan Polat, sonra basın (rıdvan dilmen, mehmet demirkol vs) sonra rakip taraftar(orası Türk telekomun stadı) TT Arena şeklinde söylemlerde bulundular.

Bu bilinçli bir şekilde yapıldı.

Ayrıca öyle bir hava oluşturuldu ki, sanki stadı devlet bize karşılıksız verdi

Mecidiyeköy gibi Türkiyenin merkezi istanbulun göbeğindeki arazinin 49 yıllığına üst kullanım hakkı bizdeydi. Bunu verdik yerine Allahın Seyrantepesinde yer aldık. Bu aradaki farkla ise stad yapıldı.

TOKİ Alisamiyen arazisi için 407 milyon 25 bin lira muhammen bedel belirlemişti.

https://www.gscimbom.com/forum/turk-telekom-arena/31311-iste-ali-sami-yenin-degeri_.html

:) büyük rakam değil mi ?

Ama hayır,stadı devlet yaptı, toki yaptı hatta başbakan yaptı.

Yazıklar olsun böyle yönetime. Bu projenin fikir babası Mustafa Sarıgülle ilgili tek bir söz bile söylenmedi.

Ayrıca Adnan Polat, sanki bu söylentileri onaylarcasına, sürekli başbakandan, tokiden vs bahsetti.

Yazıklar olsun. Başkanımız hatta taraftarlarımız bile bu kara propagandaya alet oldular.

Aslantepe son çakıl taşına kadar bizim hakkımızdır.

Devlet bu stadı babasının hayrına değil, MEcidiyeköydeki araziyi elde etmek için yapılmasında aracılık etti. Dikkat edin, devlet aracıdır !

Bugün ki olay bu kara propagandaya bir dur demekti.

MEcidiyeköye dönme fikri saçmadır, çünkü son santimetre karesine kadar Seyrantepe Galatasaray'a aittir, peşkeş varsa, bu da devlete yapılan peşkeştir.

Kimse Aslantepe üzerinden siyasi rant elde etmeye çalışmasın

Bizi bizimle bırakın. Bu taraftar saf değil

Ellerine sağlık, çok güzel bir yazı olmuş. Mustafa Sarıgül'den bahsedilmemesine bende kızdım senin gibi.

beni en çok korkutan şey stadın devrinin galatasaraya hala yapılmamış olması.

gunduz adnan polat mustafa sarigulun babasinin cenazesin kaldirmaya gitti

bundan bile haberiniz yok kalkmis millete alet oluyorsunuz asil siz

ulan surada polati korudumya dunya ters donecek:)

Bu uyanışın önünü kesmeye çalışan bilinçli Galatasaray taraftarına sırtını dönen yönetimle, olmaz zaten bu işler.

bu stad devri ne zaman olacak.bı bılgısını olan bana deylandırarak acıklama verirse cok mınnettar kalacagım

Üst Alt