Karabükspor Maçının Hakemi Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karabükspor Maçının Hakemi Belli Oldu!

5a79a3beae78492bc423a9bd

Süper Lig'in 24. haftasındaki Karabükspor - Galatasaray maçını Mete Kalkavan yönetecek.

bu köpek gecen sene tinercileri sampiyon yaptı 14 tane penaltı verdi bunları sayılarcada kırmızı ,aslında en büyük tetikçi bu ama bu sene sessiz bıraktılar

Ulan her deplasmana bir Galatasaray düşmanı ya! Gerçi düşman olmayan hakem de kalmadı neredeyse. Hepsi hemen hemen böyle.

Cünkü nerede ise tüm hakemler tarafindan benzer hatalar, üstelik artik nerede ise her macta.
Hani hic hakem elestirmemis olsaniz anlayacagim hakemler ile ilgili endiseleri elestirmenizi.
Bir insan kendi yaptigi bir seyi baskasi yaptiginda neden tuhaf karsilar hic bir zaman anlamadim, anlamayacagim da galiba.

Son düzenleme:
artık her hakem aynı,isim farketmiyo.o ümit midir nedir TR kupasında,aslantepedeki konya maçında 2-3 penaltımızı vermedi.hepsi aynı pok yani.endişeniz normal ama çıkıp golleri atıp kazanmalıyız.cezasahası içinde dengesiz hareketlerde de bulunmamalıyız.rakip futbolcu savunulacaksa ayagına dogru daldıgında topu alsan bile 2li mücadeleye gir.kasımpaşa maçından ötürü söyledim bunu.çünkü en ufak bi hareket arıyolar aleyhimize yanlıs karar vermek için.

cömert davranmayıp,golleri atmalıyız.kasımpaşa ilkyarısında atacagımız golleri atamadık diye hatırlıyorum.o maç 2-0 olsaydı bitmişti.neyse kazanmak zorundayız.hatta farklı kazanmalıyız.

Son düzenleme:
Hiç bir hakem hakkında kolay kolay konuşmam da bunun kadar aleni taraf tutanı görmedim bu vakte dek. İlker Meral vardı zamanında, o kapışırdı işte.

Üst Alt