Karagümrük, Emre Mor'u 1 Yıllığına Kiraladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karagümrük, Emre Mor'u 1 Yıllığına Kiraladı

1629977388165.png

Süper Lig'de transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bir dönem A Milli Takım'da Fatih Terim'in gözdesi olan ve sarı kırmızılı ekipte de forma giyen Emre Mor Süper Lig'e geri döndü.

Dortmund'un ardından Celta Vigo'ya transfer olan ve İspanya'da tutunamayan Emre Mor Süper Lig ekibi Fatih Karagümrük'e 1 yıllığına kiralandı.

En büyük avantaji FARIOLI, Taktik uzmani.

Olursa burda olur yoksa bitti.
Seneye zaten bedava, bu sene iyi sezon gecirip seneye güzel bi imza parasi alir .

Mino Raiola menajeri oldu , iste simdi son sansi!

İyi o zaman. Seneye 4 yerli sonra 5 yerli olacak. Şimdiden sıkıştık. Bir ihtimal kendini düzeltirse diye Terim bir girizgah yapıp seni takip edeceğiz falan demeli. Olurda bir türlü yapamadığı psikolojik düzelmeyi yaşarsa ve beklenen düzeyine ulaşırsa çok koymete binecektir. Öyle bir durumda ben kulübede olmasını çok isterim.

Fenerbahçe ve VavaCars Fatih Karagümrük, Emre Mor'un kiralık transferi için anlaşmaya vardı.

Milli futbolcu sezon sonuna kadar kırmızı siyahlı ekibin formasını giyecek.

1706650220433.png

GBeeMisWoAAczmc.jpg

ulen yemin ederim deplasmanda bunlarla oynayacağız ya feneden önce - oraya yatırım değilse ben bir şey bilmyorum

(not : benim nezdimde samsun deplasmanı 1 - BJK deplasmanı 2 - Karagümrük depslamnaı 3 olmak üzere şampiyonluk maçlarımız)

Üst Alt