Karagümrük'ün Yeni Hocası Volkan Demirel Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karagümrük'ün Yeni Hocası Volkan Demirel Oldu

Ülke futbolu fb ve alt yapısı gibi oldu. İlk seneler gösteriş olsa da devamı için bu zeminlerin ciddi manada tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Ha şimdi Bülent kaptan var diyenler olabilir ya da bizi tuttuğunu belirten Nuri ama bizden olanlarla bunlar arasında ciddi bir spor ahlakı çizgisi olduğunu düşünüyorum. Göreceğiz bakalım. Zaman inşallah yine beni haklı çıkarmaz. Uzun süredir ıskalamıyorum...

Herkes dalgaya almış ama Emre Belezoğlu'nun yaptıklarından sonra bir görmekte fayda var bence, ön yargılı olmamak lazım evet kağıt üstünde hatalı gibi dursa da burası Türkiye.
Belözoğlu'nun birikimi hiç bir hoca da yok. Hagi yetiştirmiş, genç yaşta İtalya İngiltere görmüş hatta son dönem Atletico Madrid yapmış bir adam.
Avrupa'da kariyer yaparsa hiç şaşmam.

Bu dilsiz ayı ne yapmış?
Hakemle bile konuşamıyor, 14 yabancı futbolcuya ne anlatabilir bu ayı.

Gscimbom mobil

Belözoğlu'nun birikimi hiç bir hoca da yok. Hagi yetiştirmiş, genç yaşta İtalya İngiltere görmüş hatta son dönem Atletico Madrid yapmış bir adam.
Avrupa'da kariyer yaparsa hiç şaşmam.

Bu dilsiz ayı ne yapmış?
Hakemle bile konuşamıyor, 14 yabancı futbolcuya ne anlatabilir bu ayı.

Gscimbom mobil
Katılıyorum ama burası Türkiye işte, ön yargısız bakmak istiyorum ne olursa olsun. Ama bir tarafım bir bok olmaz diyor tabii.

Teknik direktörlük bu kadar kolay mı yav

2 ay bein'de yorumculuk yaptı hoca oldu, altlarda yetişmesi gerekmiyor mu bu adamların
Türk takımları harbi çöp

Üst Alt