karakterli futbolcuları toplama başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

karakterli futbolcuları toplama başlığı

Bu konuda ligte acik ara oncu oldugumuzudüşünüyorum..

Aklima ilk gelenler,
Tugay
Bulent
Semih
Taffarel
Ergun
Ujfalusi
Muslera
Sneijder
Selcuk inan
Kewell

Tolga zengin
Alex
Onur kivrak
Nihat kahveci
Sifo Mehmet
Ogün
Rüştü

Karakter derken neyin karakterinden bahsediyorsun ?

Selçuk İnan ı Kadıköyde gördük. Ezilip büzülmeler abilerine saygıda kusur etmemeler. Drogba ve Sneijder in tartıştığı pozisyonlarda elçi gibi davranmaları.

Galatasaray Kaptanı rakip ayırt etmeksizin adaletli olmalıdır. Lakin kendi takım arkadaşına daha fazla adaletli olmak zorundadır.

Karakter derken neyin karakterinden bahsediyorsun ?

Selçuk İnan ı Kadıköyde gördük. Ezilip büzülmeler abilerine saygıda kusur etmemeler. Drogba ve Sneijder in tartıştığı pozisyonlarda elçi gibi davranmaları.

Galatasaray Kaptanı rakip ayırt etmeksizin adaletli olmalıdır. Lakin kendi takım arkadaşına daha fazla adaletli olmak zorundadır.

Ornek olarak verebilecegin topcu yok ama buraya Galatasaray camiasini kaptanina karsi kiskirtmaya gelmissin..

Sanki sizin kaptan alexi yazmadim da bizimkine laf ediyon

Ornek olarak verebilecegin topcu yok ama buraya Galatasaray camiasini kaptanina karsi kiskirtmaya gelmissin..

Sanki sizin kaptan alexi yazmadim da bizimkine laf ediyon

Güzel kardeşim ben sana birçok karakterli futbolcu örneği veririm ki onlardan biri Alex değildir. Alex saha dışında ne kadar baba efendi olursa olsun saha içinde tam bir çirkefti.

Şimdi sizin kaptan alex diyerek beni o kücük IQ ile fenerli ilan ediyorsun. Hadi hodri meydan çıkar formanı çek resmini ali karsız diye at foruma bende atıyorum looser çocuk.

0

Ergün Penbe'den başkası yalan bence. Ama Ergün ağabeyimizi kime sorarsanız sorun tek falsosunu bulamazsınız ve sözde vefalı eski topçularımız gibi bir kez olsun onu o yapan kulübe sallamamıştır.

Üst Alt