Kararlar Açıklandı, UEFA'dan Kaç Yıl Men Cezası Yeriz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kararlar Açıklandı, UEFA'dan Kaç Yıl Men Cezası Yeriz?

Cevap: Kararlar Açıklandı, UEFA'dan Kaç Yıl Men Cezası Yeriz?

Bu kararlar ya bile bile ceza yemek için alındı veyahut UEFA ile anlaşma yapıldı.Başka açıklaması yok,çünkü hakikaten hukuksal bir platformda bu kararların mantıklı ve iyimser yönde bir niteliği yok.Ya gel beni kaşı diyorlar ya da işin üzerini birlikte örtüyorlar. Fakat burada kesin olan şey siyasetin bunlara destek verip,çanak tuttuğudur. Yoksa bu kadar cesur adımlar atamazlar. Aleni olarak adaletsizlikler var. Demirören kendisini oraya getirenlerin stratejilerini uyguluyor.

Gönlümden 10 sene geciyor. Gerci bu bile az bu düzenci, cirkef, sikeci sahtekarlara.

Umarim Galatasaray Avrupa kupalarinda mücadele etme hakkini kaybetmez.

Euro 2020'ye adaylığına ret kararı çıkarsa , Rajeb Teaayyıb ve tff ağlaya ağlaya feneri düşürmek zorunda kalır :asd:

Avrupa müridinin oyları ve paraları Türkiye içi oy dağılımı ve para mekanizmasını Fenerbahçe kadar etkilemeyeceğinden hiç sanmıyorum Fenerbahçe'lerini değişeceklerini elin yabancılarına.İşte böyle basit bakıyorlar olaya.

Hukuk mu ? O da ne ? Fenerbahçem çok yaşa (!)

uefanın başındaki adam rüşvetçinin kralı rte örtülü ödenekten buna iyi rüşvet vermiştir 2020 ve fener için. ceza meza vermezler

uefa tehdit edilmiş diyenler var bu kadar akılsızlık olmaz bizde kimsenin borusu edirne den dışarı ötmez pfdk şu tahkim kararı açıklansın izleyin

5 Yıl men cezası bekliyorum ben, olsun olsun bizde zarar görücez ama Türk Futbolu bittiğinde ne yapıcak bu Allahsızlar merakla bekliyorum bizi 2020 falan kurtarmaz imkanı yok.

Uefa daha önce hiç futbolla siyasetin bu kadar iç içe olduğu bir ülkeyle uğraşmadı anladığım kadarıyla yani diğerleri gibi kolay karar veremeyebilir; ancak aksi karar almaları halinde İtalya, Yunanistan gibi ülkelerden tepki geleceği de açık.

Bu kadar pisliğin döndüğü ülkeye 2020 yi vermezler umarim

Galatasaray , Bursa gibi takımla hariç herkes men edilir. Ama milli takım ne olur onu bilemiyorum

biz ve bursadan başka hepsi yesin ceza. icimin yagları erir.

Milli takım , Galatasaray , Bursaspor hariç herkes ceza alsın be! Adiler hepsi düşmüş paranın peşine.

uefadan muhtelemen ceza yemiyecegiz,sadece fener 2 yil avrupa kupalarindan men yiyecek toplamda 3 yil olacak.

daha önce verilmiş uluslararası müsabakalardan men cezalarına baktım

şimdiye kadar ceza alan ülkeler: yunanistan, kuveyt, brunei, peru, iran, nijerya, etyopya ve ırak

hepsinin men gerekçesi aynı: futbola siyasi müdahale

gördüğüm kadarıyla cezaların hepsi süresiz verilmiş daha doğrusu bir şarta bağlanmış, öyle 3 yıl ceza 5 yıl ceza gibi bir ceza yok

şu şu şartlar sağlanana kadar uluslararası maçlardan men şeklinde cezalar hep

Üst Alt