# Karcemarskas - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Karcemarskas

Cevap: # Karcemarskas

Herşey teknik ya da refleks falan değildir. Psikolojik olarak uyum sağlayacak oyuncularda şart. O yüzden bu kaleciye gönlüm var. Karabük'teki Tomic'de iyidir.

Topu oyuna ani sokup, atak başlatma özelliği yok Karcemarskas'ın. Bu büyük takımlar için önemlidir. Topu eliyle oyuna sokmak, kontraya çıkarmak takımı gibi.

Totosu kalkan Anadolu klüplerinden biri de Antep.Hiçbir şartta sanmıyorum bıraksınlar.

karcemarskas+ olcan+dany yi 10 milyon euro ve sarp+aydın vs ile alsak reyes+ujfasuli+ forlana kendi alacaklarıyla beraber 60 milyon euro vermeye tercih ederdim.

Vallaha Polat yönetimi olsa okey derdim, onların maksimumu bu :D

Ama Forlan,Reyes gibi isimlerin konuşulduğu ortamda olmaz bu kaleci.

İlk yarı parladı ikinci yarı idare etti.

Elimizdeki kalecilerin hepsinden iyi olduğu gerçek, ama çok daha iyisini daha uyguna alabiliriz.

Direk olumsuza oy verdim okumadan haberi. :)

Cimbom'da kaleye yeni aday!

Galatasaray, kaleci transferini bir türlü bitiremedi. Sarı-kırmızılılar'da gündeme gelen son isim ise Spor Toto Süper Lig'den oldu!

karcemarskars-37271_501.jpg

Almunia'yı Fatih Terim'in veto etmesinin ardından rota Fernando Muslera'ya çevrilmişti. Ancak Uruguaylı file bekçisinin transferinde gelişme yaşanmayınca, alternatif isimler üzerinde çalışmalar başladı.

Gremio'lu Victor, Roma'lı Doni derken Aslan'ın gündemine gelen son isim Gaziantepsporlu Zydrunas Karcemarskas oldu.

Fatih Terim'in yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Muslera'yı alamazsak önceliğimiz Karcemarskas olsun. Çok kaliteli bir kaleci ve 2 yıldır Türkiye'de olduğu için uyum sorunu da yaşamaz" dediği öğrenildi.

Ancak Güneydoğu ekibinin bu oyuncuyu satmak istemediği biliniyor.

radikal bir hamle yapıp trabzonun kapısını 10 milyonla onur için çalmak taraftarıyım

muslerada cana mana derken aynı hesaba gelecek

Üst Alt