Karim Bellarabi, Dortmund ve Tottenham'dan Gelen Teklifleri Reddetmiş! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karim Bellarabi, Dortmund ve Tottenham'dan Gelen Teklifleri Reddetmiş!

27 milyon teklif edilmiş Bellarabi teklifi kabul etmemiş. 30 Nisan'a kadar da 25 milyona serbest kalma maddesi varmış kullanmamış. Dortmund da Bayern'den aşağı diil rakiplerin oyuncularına sarkmakta, Ömer'le bunu alsalar 1 senede 3 oyuncu olacak.

Haar-Transplantation | Bellarabi jetzt Bell-Haar-abi -
Fussball -
Bild.de

Ayrıca Bild'e göre Suat Kaya misali saç ektiren Bellarabi'nin ismi Bild'e göre artık Bell Haar (saç) Abi'ymiş, bu da Alman espri kafası oluyor.. Ama haberin o gereksiz kısmında Jürgen Klopp'un da saç ektirdiğini öğrenmiş bulundum, vatana millete hayırlı olsun.

Mönchengladbach ve Bayer Leverkusen'in de sabit başlığı yok.

Son düzenleme:
Leverkusen Tottenham'dan aşağı bi takım değil bence, Almanya'nın Tottenham'ı diyebiliriz, ama Leverkusen her sene CL'de. Spurs'ün parası çok ama.

Dortmund neysede Ingiltere ye gitmemek bence hedefi yukseklerde olmadigini gosterir.

Member associations - UEFA rankings - Country coefficients – UEFA.com

uefa.jpg

Arsenal Manchester U/C gibi daha iyi takımdan teklif gelse giderdi muhtemelen de Spurs Leverkusen'den iyi takım diil bence, hemen hemen aynı seviye takımlar, Leverkusen sürekli şampiyonlar liginde, Spurs'ün TV gelirinden dolayı parası daha çok sadece, önce bi düzenli şekilde yukarılarda oynasın. Belki ilerde pişman olur belki daha iyi yere gider.

Member associations - UEFA rankings - Country coefficients – UEFA.com

uefa.jpg

Arsenal Manchester U/C gibi daha iyi takımdan teklif gelse giderdi muhtemelen de Spurs Leverkusen'den iyi takım diil bence, hemen hemen aynı seviye takımlar, Leverkusen sürekli şampiyonlar liginde, Spurs'ün TV gelirinden dolayı parası daha çok sadece, önce bi düzenli şekilde yukarılarda oynasın. Belki ilerde pişman olur belki daha iyi yere gider.
Ulke siralamasi bu durumda bakilacak en son kriter bence. Sonucta zaman zaman Ingiltere yukari cikiyor sonra da Italya veya Almanya. Bu zamanla degisir ve cogu zamanda bu siralama o ulkenin 1-2 takimin surekli basarili olmasindan kaynaklaniyor.

Tottenham kulup olarak daha cekici bir takim bana gore Leverkusen ile kiyasladikmi.

Soyle, son yillarda Alman takimlari Avrupa kupalarinda daha basarili olabilir ama Premier League ap ayri bir arena. Leverkusen tabiki Bundesliga da CL biletini , Spurs in Premier League de o bileti almasindan daha kolaydir, sonucta EPL de ust sirada mucadele eden takimlar ortada. Almanya da zaten Bayern, Dortmund, Schalke ve Leverkusen genelde ilk 4 de bitirir.
Tabiki kendi bilecegi bir is.

Son düzenleme:
Ulke siralamasi bu durumda bakilacak en son kriter bence. Sonucta zaman zaman Ingiltere yukari cikiyor sonra da Italya veya Almanya. Bu zamanla degisir ve cogu zamanda bu siralama o ulkenin 1-2 takimin surekli basarili olmasindan kaynaklaniyor.

Tottenham kulup olarak daha cekici bir takim bana gore Leverkusen ile kiyasladikmi.

Soyle, son yillarda Alman takimlari Avrupa kupalarinda daha basarili olabilir ama Premier League ap ayri bir arena. Leverkusen tabiki Bundesliga da CL biletini , Spurs in Premier League de o bileti almasindan daha kolaydir, sonucta EPL de ust sirada mucadele eden takimlar ortada. Almanya da zaten Bayern, Dortmund, Schalke ve Leverkusen genelde ilk 4 de bitirir.
Tabiki kendi bilecegi bir is.

İlk paragrafına katılıyorum, Almanya-İngiltere-İtalya 3 aşağı 5 yukarı aynı güçte ligler (İspanya bence şu an bunların üstünde), son paragrafına gelince, orası biraz göreceli. Benim şahsi düşüncem (tamamen bana ait, çoğu kişi katılmayabilir) İngiltere ligini Bundesliga'nın 3. sıra takımının oyuncusu PL'in orta sıra takımına giderse iyi kariyerdir diyecek kadar iyi bulmuyorum henüz. İlerde belki bu fikrim değişir.

> sonucta EPL de ust sirada mucadele eden takimlar ortada

Almanya'da Bayern-Dortmund-Schalke-Leverkusen zaten ilk 4'e giriyorsa İngiltere'de de 2 Manchester takımı-Chelsea ve Arsenal genelde ilk 4'e giriyor, Spurs diil.

Bellarabi de Spurs'u belki bu şekilde değerlendirip kariyeri için iyi bi nokta olarak görmemiştir. Arsenal olsa teklifi kabul edebilirdi. Daha standart bi ilk 4 takımı çünkü. Spurs'u 1-2 sene daha görelim, yine ilk 4'te devam ederlerse o zaman fikrim değişebilir.

Üst Alt