Karne Hediyesi PlayStation | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karne Hediyesi PlayStation

Arkadaşlar 9 yaşındaki oğluma karne hediyesi playstation almak istiyorum. Ama pek bilgim yok bu konuda. 3 mü 4 mü almalıyım. ikinci el işimi görür mü?

istediğimiz karşılıklı fifa oynamak beyefendiyle. ama 3 alırsan oyunları güncelleyemiyorsun kadrolar eski olur dediler.

2 tane kol olmalı kollar da çok pahalıymış. ps4 ile internete de bağlanıp arkadaşlarımızla da oynayabilirmişiz falan filan.

beni bu konuda biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim.

konu uygun değilse silinebilir.

Kesinlikle 4 alın bu kıyasın yapılması bile hata olur.. Bütçenizi bilemiyorum ama 2. el temiz sağlam birşey bulmak da zor bu işte..Tanıdığınızdan alacaksanız direkt ancak o zaman 2.el düşünülebilir

Tabiki 4. Tanıdık falan biri varsa 2. el temiz al sıfıra boşa yüksek para verme ama yoksa kesinlikle bilmediğin yerden 2.el alma. Biraz maliyetli falan olur ama ömürlük olur. Ayrıca bu ara kampanya yapar çoğu yer karne dönemi olduğu için

4 alın . Bununla beraber 1 tb olması çok daha iyi olur . PS 4 pro en ideali ben Almanya'dan almıştım 1 sene kadar önce . Oyunlarını ikinci el alın yahut kara cuma tarzı ekstra indirim zamanlarına denk getirmeye bakın . İkinci el temiz bulmak çok zor sıfır almanızı öneririm sonra aldığınız makine 6 ay 1 sene civarı bir zamanda patlayabilir üzülürsünüz . Bu arada ben belki satarım diyorum ama içinde oyunlar var ve kutulu oyunları da var iki de kolu felan derken çok uyguna gelmeyebilir size fakat yine de düşünürseniz ps4 pro bir senelik piyasasına bir bakın bana teklif yapabilirsiniz oyunları ve kolları da hesaba katıp tabii .

500 gb 1 tb farkı nedir arkadaşlar peki? oyunlar zaten ayrı değil mi?
Benim ilk Playstation 4üm 500'dü oyunları yükleyince içine yer kalmayabilyor sonra oyunları silmen save dosyalarını silmen gerekiyor . Onu sattım 1 sene önce 1 TB aldım mesela . Alacaksanız 1 tb almanızı öneririm kesinlikle . Oyunları da istersen playstation üzerinden internetten alabiliyorsunuz ister kutulu alabiliyorsunuz . Kutulu oyunları facebookta sayfalar var ikinci el alın bence . Onun dışında demin de dediğim gibi Kara cuma tarzı zamanlarda oyunlarda çok ciddi indirimler olabiliyor playstationdan internet üstünden alınca.

4k televizyon yoksa Pro almaya kesinlikle gerek yok

Ileride 4k televizyona gecis yapmayi planliyorsaniz dahi Pro elzem degil cunku artik PS 5'e oyun yapmaya basliyor olacak yapimcilar

Yine cok fazla oyun almayacaksaniz 500 GB gayet yeterli olur

Üst Alt