Karne Paylaşım Alanı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karne Paylaşım Alanı

Cevap: Karne Paylaşım Alanı

hangi bölümü sececen berat,daha dogrusu üni de hedefin ne,bölüm olarak soruyorum

ins kardes,bu cok önemli bi tercih,benden abi tavsiyesi cok dikkat et bu sene tercih konusunda,2 sene kaybettim ben bu yüzden

evet yarın halı saha yapcaktık hatta orda ama rezerveler full :D:D

Ohoooo güzel.Bu sene geçti artık ama önümüzdeki sene bekliyorum seni bizim oraya.Gel misafirim ol.

İyi top oynuyosanız seneye beklerim sizi yada biz geliriz sınıf maçı yaparız ama bizi yenmeniz çok zor şimdiden söyliyim.

Bundan 1-2 hafta önce söyleseydin ayarlardım size halı saha istediğin saate.Olmadı aboneliğimizi verirdik.

Ohoooo güzel.Bu sene geçti artık ama önümüzdeki sene bekliyorum seni bizim oraya.Gel misafirim ol.

İyi top oynuyosanız seneye beklerim sizi yada biz geliriz sınıf maçı yaparız ama bizi yenmeniz çok zor şimdiden söyliyim.

Bundan 1-2 hafta önce söyleseydin ayarlardım size halı saha istediğin saate.Olmadı aboneliğimizi verirdik.

Sende mi 9 sun :D Bizim halı saha minnacık bea :D

Fen bilimleri secmek icin fizik ve geometri notlarin biraz dusuk. TM secersen daha basarili olursun bence.

Eeevet :eek:

leqbly2a.png

9. Sınıf

Teşekkür

Berat Cemaatin adamı din bilgisinden 100 almış:)

okul notları çok da belirleyici değildir kardeşim,mesela benim ortaokul son sınıfta geometri dönem notum 2 gelmişti,öss de full yaptım,takma ondan,ne yapmak istediğine eminsen onun peşinden git

Sayın GSCimbom üyeleri,

Alan seçiminde bana yardımcı olmanız dileğiyle anket açtım.

9. sınıf karnem budur:

leqbly2a.png

Valla her şeyi düşün ancak nota göre sakın bölüm seçme

Artık internet çağındayız.Araştır araştır araştır

Kimya mühendisi olmak istiyorum demişsin.Şimdiden aklına koyman güzel.Avantajlarını dezavantajlarını araştır.Benim bildiğm 1-2 kamu kurumu dışında iş bulabilmen zor.Yok özelde çalışırım diyorsan oda kendini geliştirmene bağlı.Ama mesleğinin ilk yıllarında hem maddi hem manevi açıdan çok zorlanırsın özelde ;)

Benim tavsiyem Türkçeyi-Matematiği seviyorsan TM Yİ seç derim

İyi bir ingilizce ile özelliklede kamu da ortalamanın çok üstünde yaşarsın

Zamanım var önümde uzun yıllar var sakın deme.Zaman o kadar çabuk geçiyorki güne geldiğinde ne oluyoz diyorsun kendi kendine

En üstede dediğim gibi araştır araştır araştır.İş imkanı-para-yapabilirmiyim yapamazmıyım

hukuk,iktisat,işletme,bankacılık seçmiceksen yaz sayısal bölümünü geç. şimdiden kimya istiyorum demişsin. o büyük ihtimal değişir ilerleyen günlerde. ben zamanında puan açıklanana kadar nereye gideceğime karar vermemiştim. puanı gördüm ondan sonra seçimimi yaptım.

Üst Alt