Karne Paylaşım Alanı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karne Paylaşım Alanı

Eeevet :eek:

leqbly2a.png

9. Sınıf

Teşekkür Belgesi + Onur Belgesi

[attachment=10880:en-komik-karne-karikaturleri-7906-15g.jpg]

Mezun olan kardeşlerimize başarılar diler, önümüzde girecekleri sınavlarda gönlünce bölümleri kazanmalarını temenni ederim.

Umarım her şey gönlünüzce olur.

Bu genel bir sorun geçen senekiler daha berbattı bizde bu sene işi biraz sıkı tuttuk mevcut az olduğundan ilgilenebildik. Akılları bir karış havada geçen sene fen lisesine giden 2 öğrenci vardı sadece. Popüler kültürün en çok nüfuz ettiği alan bu herhalde arabesk raptan midem bulandı :)

O sıkıntı bizde de var genel bir şey sanırım adam sendecilik havaları özellikle 8lerde bu sene ciddi sıkıntılar yaşadık, 2 fen lisesi güzelmiş biz de Anadolu Öğretmen 1-2 çıkarıyoruz bu sene de Anadolu lisesi çıkar 3-5 tane malum Öğretmen Liseleri de değişiyor.

Arabesk rap konseptli alternatif bir yarışma düzenle ilk 5 görelim :D

O sıkıntı bizde de var genel bir şey sanırım adam sendecilik havaları özellikle 8lerde bu sene ciddi sıkıntılar yaşadık, 2 fen lisesi güzelmiş biz de Anadolu Öğretmen 1-2 çıkarıyoruz bu sene de Anadolu lisesi çıkar 3-5 tane malum Öğretmen Liseleri de değişiyor.

Arabesk rap konseptli alternatif bir yarışma düzenle ilk 5 görelim :D

Nerde görev yapıyorsun hocam ? Kazandı dediğim 2 kişi 6.sınıftan beri dersaneye gitmiş iki kişi bu sene öyle bir beklentimiz yok. Belki 1 kişi bence çok zor. 8ler ergenliğe giriş yaptıkları için davranışlarında belli değişiklik oluyor klasik ergen tavırları.

Yalnız öyle bir yarışma yaparsak 1. olacağım garanti galiba hepsini biliyorum nerdeyse :D

Nerde görev yapıyorsun hocam ? Kazandı dediğim 2 kişi 6.sınıftan beri dersaneye gitmiş iki kişi bu sene öyle bir beklentimiz yok. Belki 1 kişi bence çok zor. 8ler ergenliğe giriş yaptıkları için davranışlarında belli değişiklik oluyor klasik ergen tavırları.

Yalnız öyle bir yarışma yaparsak 1. olacağım garanti galiba hepsini biliyorum nerdeyse :D

O zaman kendine pay çıkarma dersane başarısıymış o :cool: Bursa'da görev yapıyorum aynen 8 olunca sıkıntılı oluyorlar bakalım.

Ya ortalarda ya da sonlarda sürünüyoruz şansımız artar öyle bir yarışmada gerçi lobide var :)

Üst Alt