Kartal stoperini buldu: Sidnei - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kartal stoperini buldu: Sidnei

Cevap: Kartal stoperini buldu

Orda dur Murat.

Luisao >> Sidnei. Sidnei çabuk, çevik adam ama mental yönden eksikleri çok. Luisao daha akıllı, ayağına hakim, ağır olsa da daha çok güven veren bir adamdır. Luisao - David Luiz ikilisi müthiş bir ikiliydi.

Ben begenmiyorum luisaoyu Bizim servet gibi fizigiyle oynayan bir adam luisaonun acıklarını luiz kapatıyordu işte sidnei luiz kadar iyi olmadıgından bu sene döküldüler

Ben begenmiyorum luisaoyu Bizim servet gibi fizigiyle oynayan bir adam luisaonun acıklarını luiz kapatıyordu işte sidnei luiz kadar iyi olmadıgından bu sene döküldüler

Luiz çok iyi adam o ayrı ama Luisao da iyi adamdır, sadece fizik değil abi, Lusaio'daki top tekniği, zeka falan ezer Servet'i yahu alakası yok onunla. Sidnei, Luisao'da olmayan özelliklere sahip (çabuk, çevip, tek hamleli değil) vs. ama defans koordinesi bakımından Luisao ezer. Yanlış anlaşılmasın Sidnei kötü oyuncu demiyorum.

Luiz çok iyi adam o ayrı ama Luisao da iyi adamdır, sadece fizik değil abi, Lusaio'daki top tekniği, zeka falan ezer Servet'i yahu alakası yok onunla. Sidnei, Luisao'da olmayan özelliklere sahip (çabuk, çevip, tek hamleli değil) vs. ama defans koordinesi bakımından Luisao ezer. Yanlış anlaşılmasın Sidnei kötü oyuncu demiyorum.

Luisao geri yaslanarak oynayan takımlarda 10 numara gözükür ama biraz olsun öne cıkıyım dedigin anca servet gibi el bombası bu benim sahsi görüşüm katılır katılmazsın ayrı o yuzden bjk fb GS öne cıkarak oynadıkları icin o tarz adamlar degil sidnei david luiz tarzı adamlar daha makbuldur nese konu dagılmasın:D yine fikir fırtınası yaparız baska yerde

Luisao görevini Egemen bir nebze de olsa karşılayabilir bence. Sidnei de Luisao ile birlikte iyi oynamıştı. Böyle bir düşünce de olmuş olabilir Tayfur hocanın aklında.

Luisao görevini Egemen bir nebze de olsa karşılayabilir bence. Sidnei de Luisao ile birlikte iyi oynamıştı. Böyle bir düşünce de olmuş olabilir Tayfur hocanın aklında.

Egemen - Sidnei mi diyorsun ? İki oyuncuyu da iyi tanıdığına emin misin Yasin ? Patlamaya hazır bomba olur bu ikili. İkisinin de konsantrasyon sorunu var ve soğukkanlı değiller. Sivok kalıp Sidnei ile oynarsa daha iyi olur açıkçası sizin için. Hatta kaliteli bir defans hattı olur yani.

Bu arada soğukkanlı değil derken, risk yönetimi yapamaz ikisi de, Sidnei'nin top tekniği iyidir ama sıkışık anlarda doğru davranamıyordu.

Göbekte buyuk ihtimal 2 cabuk oyuncu Toraman--Sidnei oynar.Sivok sidnei yapamaz yabancıya takılır

Adamin serbest kalma bedeli 25 Milyon Euro. 2008 yilinda Benfica 7 Milyon Euroya satin almis bunu. Ve daha yeni Mart ayinda sözlesmesini 2016 yilina kadar uzatmis.

Yani kiralik olabilir, ama satin alma opsiyonu 10-15 Milyon Eurodur, bu rakamda cok fazla.

Diye yorumlar var.

Bu muymuş 1 haftadır beklenen bomba? :D Satın alma opsiyonuyla kiralamışlar.Adamlar oyuncusunu parlatması için kiralıyorlar beşiktaşa işte.Seneye mali yönden batma noktasına gelecekleri için opsiyonu da alamazlar,fernandes gibi,ersan gibi parlatıp gönderirler :asd:

Üst Alt