Kasımpaşa Dört Gözle Galatasaray'ın Şampiyonluğunu Bekliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Profesyonel futbolcu Eren Derdiyok ve Kulübü Kasımpaşa SK ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 4.000.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir

Profesyonel futbolcu Luis Pedro Cavanda ve Kulübü Trabzonspor A.Ş. ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 1.800.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir

Diagne'nin KAP aciklamasinda boyle bir ibare yok

Gömün gömün biraz daha gömün. 5m değil 1m bile etmez. Hatta üzerine para verelim. Allahtan kulübü sizler yönetmiyorsunuz. Bu adam kötü de oynasa 7-8milyon Euro’dan aşağı satılmaz. Mevkisi santrafor yaşı genç, dünya kadar gol atmış penaltıdan da olsa. Her türlü 10 milyon eurolara pazarlanabilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aynen öyle renktaş.. Adam attığı gol rakamı takımının şampiyonluğuyla futbol hayatının en iyi sözleşmesini yapabilecek sıçrayıştayken yok kazık yok rezil yok bedava verelimlerle yerin dibine sokulup zarara zarar katalıyo..Her kulüp satacağı oyuncusu piyasa yapsın diye oynatır parlatmaya çalışır seneye kadroda düşünüoruz der..Biz direk üste para veriyoruz göndereceğimiz her oyuncya..Ha alırken de karşı takımlar oyunucusuna değer yüklüyo, hocaları seneye kadromuzda satamayız vs vs diye diye 3 5 fazlaya satmaya çalışıyo.. Bizim de böyle yapmamız lazım gömmeyelim hepimiz biliyoruz gerçeği

bu salağı izleyen komite, luyindama ve marcaoyu da izleyip beğenmiş olamaz.

bu işin içinde bir bokluk var.

aklı başında hiçbir scout bu adamı önermez.

kazma

Ayni kafalar bugun trezegeyi istiyor.

Marcao ile lyundamayi bulan adamlara emanet etmemiz sart santrafor transferini.

Ben rastgele bi takimdan golcu alinsa bile diagne gibi beceriksizinin bulunabilecegine inanmiyorum. Adamin 28 golunun yarisindan fazlasi penaltidan ya da bos kaleye atilan gol!!

Aynen öyle renktaş.. Adam attığı gol rakamı takımının şampiyonluğuyla futbol hayatının en iyi sözleşmesini yapabilecek sıçrayıştayken yok kazık yok rezil yok bedava verelimlerle yerin dibine sokulup zarara zarar katalıyo..Her kulüp satacağı oyuncusu piyasa yapsın diye oynatır parlatmaya çalışır seneye kadroda düşünüoruz der..Biz direk üste para veriyoruz göndereceğimiz her oyuncya..Ha alırken de karşı takımlar oyunucusuna değer yüklüyo, hocaları seneye kadromuzda satamayız vs vs diye diye 3 5 fazlaya satmaya çalışıyo.. Bizim de böyle yapmamız lazım gömmeyelim hepimiz biliyoruz gerçeği

Yahu bizim gsc forumunda konusmamizla mi fiyati dusecek. Yonetici ve menajerler tabiiki gol krali diye pazarlayacak herifi. Parlatip satacaksin.

2 ay önce televizyon da bir yorumcu şöyle demişti;

GALATASARAY ,diagne'yi çok büyük bir rakama satsa bile yine kar edemeyecek.
Ve bunu net bir şekilde içerden aldığı bilgi ile söylemişti

Yani bizimkiler 10 + kdv + 3 bonus+ bonus kdv +

Sonraki satıştan pay verme maddesi bile koymuş olabilir.

Sırf bu sebeple yurtiçinde ki kulüplerden oyuncu almamak lazım.

Bu transferler abdurrahim ve terimin ilk rezillikleri değil.

Daha 8 ay önce emre akbaba'yi da bu ikilinin futbolcu bilgisizliği sebebiyle bize kitlediler.

Yahu bizim gsc forumunda konusmamizla mi fiyati dusecek. Yonetici ve menajerler tabiiki gol krali diye pazarlayacak herifi. Parlatip satacaksin.
eskiden di o kendi aramızda konuşmalar kahve de okulda vs..Şİmdi sosyal medya denen oluşum herşeyi etkiliyo..Sanatçının konserlerini piyasasını..Oyuncunun aldığı reklamı.FUtbolcunun piyasasını burda konuşuyoruz yarın tt oluyo dünya konuşuyo.. Bidondiagne diye açılır hastagh ondan sonra bitti.. Ben fazla dillendirilmemesi taraftraıyım hele şu son 3 maç kala

Gömün gömün biraz daha gömün. 5m değil 1m bile etmez. Hatta üzerine para verelim. Allahtan kulübü sizler yönetmiyorsunuz. Bu adam kötü de oynasa 7-8milyon Euro’dan aşağı satılmaz. Mevkisi santrafor yaşı genç, dünya kadar gol atmış penaltıdan da olsa. Her türlü 10 milyon eurolara pazarlanabilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Inşallah sen haklı çıkarsın ne diyim...

"Diagne hocamızın istediği bir oyuncuydu"

Başkan Cengiz, Mbaye Diagne transferiyle ilgili de açıklamalarda bulunarak, "Özellikle hocamızın istediği bir oyuncuydu. Teknik heyet ne derse, yapmaya çalışırız. Diagne transferi bizi zorladı ama doğru bir tercih.

eskiden di o kendi aramızda konuşmalar kahve de okulda vs..Şİmdi sosyal medya denen oluşum herşeyi etkiliyo..Sanatçının konserlerini piyasasını..Oyuncunun aldığı reklamı.FUtbolcunun piyasasını burda konuşuyoruz yarın tt oluyo dünya konuşuyo.. Bidondiagne diye açılır hastagh ondan sonra bitti.. Ben fazla dillendirilmemesi taraftraıyım hele şu son 3 maç kala

Araplar gelip gsc yi inceleyerek oyuncu almiyor merak etme.

Avrupali bu herifi zaten almaz.

Bence Araplara cok rahat satilacak. Ben yeni menajere guveniyorum. Daha once de yazdim. %99 yaz transfer piyasina parali girmek icin yapildi. Gary ve Ozan'in parasi ya yanacakti ya da Cagne'yi alip yazin satilarak FFP icin kaynak yaratilacakti.
Yani umarim boyledir :)

Abi bu nasil is. Ben mesaji yolladim ve daha 5 saniye gecmeden begeni aliyor. Hangi ara okundu ve begeni atildi. Bazi messengerlarda mesaji yazarken altta ne yazdigini gosteren sistem var. Umarim ayni sistem burada da vardir yoksa kafayi yiyecegim. :)

Gomise extra 1-2 milyon arasi vermeyerek kaybettiklerimiz:

1. CL de 1 ust tur sansi ki o da kabaca 13-14 milyon euro

2. Su an sampiyonduk

3. CL garantiydi,40 milyon euro da

4. Diagne ye 15 milyon euro vermemistik

5. Kostasa da yillik 3 milyon euro bayilmazdik!

Adam iyi ise once anlasmayi denemek lazim.

Üst Alt