Kasımpaşa - Galatasaray Maçının Hakemi Mete Kalkavan Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa - Galatasaray Maçının Hakemi Mete Kalkavan Oldu!

Bilerek yapiyorlar artik, yine Bjk li herifi verdiler sanirim bunun yonettigi maclarin cogunda puan biraktik.

Bende merakimdan bir bakayim dedim;

10/09/2016 Kayseri-Galatasaray 1-1
13/08/2016 Besiktas-Galatasaray (SuperKupa) 1-1 (normal sonuc)
26/05/2016 Galatasaray-Fenerbahce (Turkiye Kupasi) 1-0
08/05/2016 Galatasaray-Besiktas 0-1
13/04/2016 Galatasaray-Fenerbahce 0-0
10/02/2016 Akhisar-Galatasaray 1-2

2016 da 6 defa bizim maclari yonetmis.

Herifin yönettiği 7 maçta 1 galibiyetimiz var buna diyecek birseyiniz var mı?

Var ,bu adam tescilli fb ve GS dusmanidir . Fakat fb ye olan dusmanligi hakemligine etki edecegi icin ona son vermistir, bize olan dusmanligi tam gaz devam ediyor , tirpanlanmasi gereken 3 hakemden biri ..

Digerleri tolga ozkalfa ile firat ... Bunlar kafada seytanlik olan hakemlerdir ..

Bende merakimdan bir bakayim dedim;

10/09/2016 Kayseri-Galatasaray 1-1
13/08/2016 Besiktas-Galatasaray (SuperKupa) 1-1 (normal sonuc)
26/05/2016 Galatasaray-Fenerbahce (Turkiye Kupasi) 1-0
08/05/2016 Galatasaray-Besiktas 0-1
13/04/2016 Galatasaray-Fenerbahce 0-0
10/02/2016 Akhisar-Galatasaray 1-2

2016 da 6 defa bizim maclari yonetmis.

Boyle bakinca sanirim en isteyecegimiz hakem olmali . Hepimizin yenilsek de fb sampiyon olmasa dedigi macta bjk ye yenilmisiz , onun disinda 2 kupa almisiz , akhisari yenip feneri ligde celmelemisiz

Daha ne olsun ? Kayseri ve fb maclarinda bir ofsayt gol yedigimizi , ve attigimiz bir golun ofsayt olarak iptal edildigini hatirliyorum hatali olarak

super kupada brumanin dengesiz bir hareketi vardi ,penalti olabilirdi , onu vermedi bjk lehine diye aklimda kalmis . bence ortada bir pozisyondu

bunun esas kotu maci olimpiyatta 2-1 yenildigimiz bjk maciydi , bunun sikintili maclari bjk ile alakali olanlardir genelde

Boyle bakinca sanirim en isteyecegimiz hakem olmali . Hepimizin yenilsek de fb sampiyon olmasa dedigi macta bjk ye yenilmisiz , onun disinda 2 kupa almisiz , akhisari yenip feneri ligde celmelemisiz

Daha ne olsun ? Kayseri ve fb maclarinda bir ofsayt gol yedigimizi , ve attigimiz bir golun ofsayt olarak iptal edildigini hatirliyorum hatali olarak

super kupada brumanin dengesiz bir hareketi vardi ,penalti olabilirdi , onu vermedi bjk lehine diye aklimda kalmis . bence ortada bir pozisyondu

bunun esas kotu maci olimpiyatta 2-1 yenildigimiz bjk maciydi , bunun sikintili maclari bjk ile alakali olanlardir genelde

Demekki yonettigi maclarda kotu biz izlenim birakmis hafizalarda, sahsen ben bunun adini duydum mu hemen Besiktas maclari aklima geliyor ve genelde bize karsi art niyetli bir tutumu var gibi. O da oyle aklimda kalmis, insallah bu maci iyi yonetir de tekrar tepki toplamaz.

Gecen sene olimpiyattaki macta hakikaten kotuydu . Bir de bjk nin diger takimlarla oynadigi maclarda cok goze batti ve hem biz hem fb nin aleyhine oldugu icin konusuldu cokca

Bu pozisyonda pek aleyhimize calisacagini zannetmiyorum , umarim yanilmam

Kasimpasanin da evsahibi buyuklerle maclarina gidiyor zaman zaman , gecen sene kasimpasa bjk macina gitmistim , yine bunu vermislerdi , kasimpasa 2-1 kazanmisti

Üst Alt