Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

JOR senden adam olmaz

UQrEptwRvJON7wvC42kpLpT2f6C01gFNoogmGwVXHH9HQ9y3UjX4Hpma4oGRRPewn4b6TZXR1l2ur3fQ1powKXQUhJs501QvmJD4FfsbyHRO4rNeTRkv0VuQNyX_tTmE_TDu=w435-h186-nc

Linnes ne savunma ne hucum. 2 sinde de Sabriden bile kotu iste.

Linnes in sabrinin yerine oynamasi icin tek sebep yok. Linnes de sabri de defolmali en kisa surede.

Sabriyi bokllayicam diye ondan daha boktan olan linnesi ovmek anlamsiz.

Sag bekimiz yok.

Stoperimiz yok.
Linnes super sag bek diyemem ama sabri ile linnesi kiyaslama gafletinde de bulunamam.Aralarinda tonla fark var bunu gorememen sasirtti beni doğrusu.Sabri surekli ileri cikip donemezken linnes bi ileri bi geri gidiyor,sabri surekli geriye yana oynarken linnes ileri oynayip hucumu yarida kesmiyor.Sabri sut çekmeyi bilmez, çizgiye inmeyi bilmez,orta acmayi bilmez,geriye dönmeyi bilmez.Linnes en azindan bunlari iyi kotu yapabilen bir oyuncu

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7 sayfa sabri linnes konuşulup hocaya sövülmüş. sanki sabri yerine linnes oynasa barça gibi oynayacaz. hocaya sövmek istiyorsanız sabri-linnes üzerinden değil çünkü ikisininde birbirine pek fazla artısı yok. Bir maç ki üzerimize dahi gelmeyen bursa ya karşı iyi oynadı diye linnes linnes diye ölüyorlar burda. ayni adamlar 2 mac sonra linnes yüzünden gol yedik mi başlığında küfürleri yağdıracak adamlar. neyse sövmek istiyorsanız eğer takımı düzgün çalıştırmadigindan yana geri pas harici organize bir futbol oynamadigimizdan dolayı sövün de mantıklı olsun. yoksa ligte bizim takımdan çıkma bekleri olup da bizden iyi futbol oynayan bir takım var.

Son düzenleme:
Linnes super sag bek diyemem ama sabri ile linnesi kiyaslama gafletinde de bulunamam.Aralarinda tonla fark var bunu gorememen sasirtti beni doğrusu.Sabri surekli ileri cikip donemezken linnes bi ileri bi geri gidiyor,sabri surekli geriye yana oynarken linnes ileri oynayip hucumu yarida kesmiyor.Sabri sut çekmeyi bilmez, çizgiye inmeyi bilmez,orta acmayi bilmez,geriye dönmeyi bilmez.Linnes en azindan bunlari iyi kotu yapabilen bir oyuncu

Linnesi ovme amacinizi anliyorum.

Amac Sabriye vurmak .

Ama bunu Linnesi overek yapmayin.

Sabri linnesten hem hucum hem savunmada daha iyi.

Iyi derken bu genel futbol anlaminda degil. Linnesin berbat bir futbolcu ilmasindan.

Bu takimin sag beki yok.

2 si de GS seviyesinde degil.

GS in stoperi de yok.

Hatta Carole bile yedek olmali GS da. Ilk 11 de oynayabilecek 1 tane defans hatti oyuncumuz yok.

Topunu cope atmak lazim.

Ben dedim size bu rike ne sabriyi kesebilir nede selcuku. Olmus topcularin oyuncak topu.

Bizim bir an once bundan kurtulup tartisilamayacak birini getirmemiz lazim

Tabi gucu Tolga ve Linnese yetiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hala Sabri hala Selçuk oynuyor çok enteresan. Tolga oynarken orta sahayı bulduk yanına 1 adam almak lazım diyorduk. Selçuk denen organizma oynasın diye veteran ayarındaki takımın en tempolu adamı kesiliyor çok komik. Dura dura oynarız artık.

Linnesi ovme amacinizi anliyorum.

Amac Sabriye vurmak .

Ama bunu Linnesi overek yapmayin.

Sabri linnesten hem hucum hem savunmada daha iyi.

Iyi derken bu genel futbol anlaminda degil. Linnesin berbat bir futbolcu ilmasindan.

Bu takimin sag beki yok.

2 si de GS seviyesinde degil.

GS in stoperi de yok.

Hatta Carole bile yedek olmali GS da. Ilk 11 de oynayabilecek 1 tane defans hatti oyuncumuz yok.

Topunu cope atmak lazim.
Ben Galatasaray'in sag bekidir demiyorum.Ama eldeki en iyi sag bek Linnes'tir.Linnes varken macera aramaya gerek yok.Devre arası kaliteli bir sag beke hayır demem zaten

Ben Galatasaray'in sag bekidir demiyorum.Ama eldeki en iyi sag bek Linnes'tir.Linnes varken macera aramaya gerek yok.Devre arası kaliteli bir sag beke hayır demem zaten

Inan bile sabri daha iyi.

Ama "iyi" kelimesi cok tehlikeli kelime.

Cunku hemen adin "Sen sabri iyi dedin" e cikabilir adin!

4 defans oyuncun da GS da ilk 11 seviyesinde degil. Defans hattinin toplaminda yedek olarak bir tek Carole u tutarim.

Kalan defansi toptan cope at!

Inan bile sabri daha iyi.

Ama "iyi" kelimesi cok tehlikeli kelime.

Cunku hemen adin "Sen sabri iyi dedin" e cikabilir adin!

4 defans oyuncun da GS da ilk 11 seviyesinde degil. Defans hattinin toplaminda yedek olarak bir tek Carole u tutarim.

Kalan defansi toptan cope at!
Şu sabri yerine ben oynasam bin kat iyi Linnes'e laf atıyorsun hala

Üst Alt