Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Isleyen sistemi 1 hafta basarisiz oldu diye bozacaksak isimiz var

Tolga bireysel olarak üst düzey degil belki ama iyi bir takim oyuncusu

Ayrica bugun latovlevici'yi hucumda en az mariano kadar oyun kururken görecegiz,görmek zorundayiz.

Ah bi asamoah gelmis olsaydi bu takim rakipleri delik desik ederdi sagli sollu

Ayrica bugun latovlevici'yi hucumda en az mariano kadar oyun kururken görecegiz,görmek zorundayiz.

yanlıs ve eksik düsünce sistem tam islemiyordu ortadan ve sagdan saldırıyorduk soldan ise atak yiyorduk sürekli 4 macın özeti bu

büyük takımsan 2 kanadında calısacak biz felcli insan gibi tek taraftan saldırmaya calısıyoruz

Feguli gibi bir oyuncuyu yedek için almadık herhalde izlemek istiyoruz

İlk 4 haftanın en iyi ve formda 3 oyuncusu say desen Gomis, Tolga ve Garry olur herhalde. Bir de Fernando sayılır. Evet muhteşem adamlar değiller ama adamlara sırf isimden dolayı takmayın hemen.
Takma filan değil. Attığı gollerin benim için önemi yok. Extra işler onlar. Sol taraf komple kitleniyor Tolga oynayınca. Tek bir atak bile yapamıyoruz. Golleri çıkar, Tolga'nın varlığı yokluğu belli değil. Sadece koşuyor başı kesilmiş tavuk gibi. O kadar. Geçen seneden tek farkı etrafında iyi oyuncular var artık...

Bu Tudor risk almayı bilmiyor gerçekten. Kötü kadro çıkardığını söylemiyorum ama şimdi velev ki puan kaybettin Feghouili hazır değildi filan kimseye anlatamazsın, almasaydın derler, yok şu X'ten kötü mü oynardı derler ki haklı da olurlar. Ndiaye çıkarıp Selçuk'u almak hazır olmayan, safi kalite olan bir adamı 11 başlatmaktan çok daha büyük bir risk bence.

doğru ilk 11.feghouli tam olarak hazır değil hamle oyuncusu olarak 60 dan sonra girmesi daha iyi.belhanda'nın bana göre son şansı bu haftada vurdum duymaz futboluna devam ederse kesik yemeli gerekirse 4-3-3 e döneriz kanatlarda garry ve feghouli oynar belhanda yedek oturur.

Üst Alt