Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

@Mahir Nadi @Mert S. Yüksel @Recep Yıldırım

Üstün futbol bilgilerinizden dolayı kutlamak istiyorum. Hem söylediğiniz kadro çıktı Ömer ön liberoda harika maç çıkardı PVA sol bekte maçın yıldızıydı.

Kasımpaşa’nın daha Tam teknik direktör bile olamamış hocası içeride seni 3 tane tokatlayıp geçti bizim stajyer izledi ancak. Giresun maçında arda ve Oğulcan girince Fatih terime kızdık şimdi torrentinize kızabiliyor musunuz ? Ama yok yapamazsınız siz bulunduğunuz ortamın rengini alın “yeaaa domenec Torrent bebeğim”

Siz gibiler yüzünden vasata alıştı bu camia hem yönetim hem taraftar olarak,Winner kimliğini kaybettik.

Aanholt'un Alpaslan'ın veya x kişinin oynadığı mevki yüzünden mi kaybettin maçı yani?
Tek başına bi sebeb o değil tabiki ama bunlarda önemli faktör. Kendi sahanda 6 defansla çıktın farkında mısın ?

Kendi görüşüme göre kadro tercihi son derece yanlıştı malesef yanılmadım,sizde ukala cevaplarla geldiniz tartıştınız gördük işte. Yani şu kadroyu çıkaran hocayı eleştirmek böle rezil olmaktan daha iyi söyleyim size suyun yönüne göre hareket etmekten vazgeçin

Tek başına bi sebeb o değil tabiki ama bunlarda önemli faktör. Kendi sahanda 6 defansla çıktın farkında mısın ?

Kendi görüşüme göre kadro tercihi son derece yanlıştı malesef yanılmadım,sizde ukala cevaplarla geldiniz tartıştınız gördük işte. Yani şu kadroyu çıkaran hocayı eleştirmek böle rezil olmaktan daha iyi söyleyim size suyun yönüne göre hareket etmekten vazgeçin
6 defansla çıkmadı top kendindeyken bekleri ileride, rakipteyken ise geride kullandı. Bu esnada Alpaslan da savunmadayken savunmayı 3'lerken hücumda da Aanholt'un önünde kesici olarak oynadı. Bunun sebebi de beklerin arkasına atılarak yediğimiz gollere çözüm bulup hücumda da çoğalmaktı.

Fikirler bir yere kadar. Oyuncular bitik mental olarak.

6 defansla çıkmadı top kendindeyken bekleri ileride, rakipteyken ise geride kullandı. Bu esnada Alpaslan da savunmadayken savunmayı 3'lerken hücumda da Aanholt'un önünde kesici olarak oynadı. Bunun sebebi de beklerin arkasına atılarak yediğimiz gollere çözüm bulup hücumda da çoğalmaktı.

Fikirler bir yere kadar. Oyuncular bitik mental olarak.
Yedlin ve Ömer’le 3lü oynamak kanat bek yapmak dahada rezalet o kısmı düşünmek bile istemiyorum. Hücumu çoğaltmayacağı apaçık belliydi bitik Cicaldau ve statik olmayan 2 adamla orta saha kurupta soldan Ömerin hücum yönünü düşünmek zaten intihar gibi bişey olurdu oda patladı bize.

Fikirler olarak evet katılıyorum biz ancak konuşuruz sen haklı çıkarsın veya ben çıkarım çokta önemli değil sonuç olarak rezalet durumdayız ve daha zor zamana gidiyoruz. Tek bildiğim Fatih hoca suçluydu evet bunun mimarlarından birisi ama kendisiyle birlikte bu yola giren yönetimde gitmeliydi. Ne Torrent görecektik Ne Burak Elmas. Yakışan yönetiminde seçim kararı almasıydı onu bilir onu söylerim

Kim bu Torrent'e akıl veriyor. Yerli Türk bir yardımcısı yok mu? Halbuki biz o kadar, Ligi iyi bilen bir Türk yardımcı antrenör şart demiştik. Bülent Korkmaz, Okan Buruk, Cihat Arslan tarzı. Adam gitti Taylan ve Berkan'ın yokluğunda orta sahayı Alparslan ve Aanholt'dan kurdu ya şaka gibi ya. Koysana genç Assunçao ve Bartuğ Elmas'ı oraya daha neyi bekliyorsun bu maçta da oynatmayacaksan ne diye yedeklerde elinde tutuyorsun onları o zaman gönder gitsin. Alparslan ve hayatı boyunca futbol kariyerinde ilk defa orta saha oynayan Aanholt'dan daha mı kötü oynayacaklardı?

@Mahir Nadi @Mert S. Yüksel @Recep Yıldırım

Üstün futbol bilgilerinizden dolayı kutlamak istiyorum. Hem söylediğiniz kadro çıktı Ömer ön liberoda harika maç çıkardı PVA sol bekte maçın yıldızıydı.

Kasımpaşa’nın daha Tam teknik direktör bile olamamış hocası içeride seni 3 tane tokatlayıp geçti bizim stajyer izledi ancak. Giresun maçında arda ve Oğulcan girince Fatih terime kızdık şimdi torrentinize kızabiliyor musunuz ? Ama yok yapamazsınız siz bulunduğunuz ortamın rengini alın “yeaaa domenec Torrent bebeğim”

Siz gibiler yüzünden vasata alıştı bu camia hem yönetim hem taraftar olarak,Winner kimliğini kaybettik.
Berke Kardeş, maçta forum çöktü ve ben şifreyi kaybettiğimden bugüne kadar giremedim. O yüzden cevap da yazamadım, şimdi yazıyorum.
Evet pva-ömer ikilisinden önliberoda pva’yı tercih edeceğini hiç tahmin edemedim ve çok bilmişlik yapmış oldum. Hakkını teslim edeyim dedim, hakkını helal edersin inşallah.

O yoklukta mantıklı olan pva solbek, ömer 8 gibi olmasıydı.
Ama ‘sizin gibiler’ kısmına katılmam çünkü yeri geldiğinde herkesi eleştiririm.
Ama daha 2-3 maçta hocayı eleştirmenin doğru olmadığını düşünürüm, sence doğru olabilir, aynı düşünmek zorunda değiliz tabi ki.
Eğer vakit yeterse inşallah zamanla iyiye gideriz diye düşünüyorum.

Berke Kardeş, maçta forum çöktü ve ben şifreyi kaybettiğimden bugüne kadar giremedim. O yüzden cevap da yazamadım, şimdi yazıyorum.
Evet pva-ömer ikilisinden önliberoda pva’yı tercih edeceğini hiç tahmin edemedim ve çok bilmişlik yapmış oldum. Hakkını teslim edeyim dedim, hakkını helal edersin inşallah.

Ama daha 2-3 maçta hocayı eleştirmenin doğru olmadığını düşünürüm, sence doğru olabilir, aynı düşünmek zorunda değiliz tabi ki.

Helal olsun sıkıntı yok Erdemli davranışınız içinde teşekkür ederim

Üst Alt