"Kasımpaşa maçı seremonisinde futbolcularımız seni bekliyor"


thumb.php
Kulübümüz, Antalyaspor maçında sarı-kırmızılı formayı giydikleri için VIP tribününde kötü muamele gören Galatasaray taraftarlarını, iç sahada oynanacak olan Kasımpaşa maçına davet etti.

NE YAŞANDI?

Antalyaspor taraftarlarının yer aldığı VIP tribününe karşılaşma başlarken Galatasaray formaları ile 4 taraftar geldi.

Bir taraftarının yanında ise 10 yaşlarında oğlu da vardı. Ancak VIP tribününün yanında yer alan Antalyaspor taraftarları Galatasaray formaları giyen futbolseverlere yoğun şekilde tepki gösterdi.

"O forma ile burada oturamazsınız, Dışarı!”"tepkileri üzerine Galatasaray taraftarları önce formalarını ters şekilde giydi.

Galatasaray formalarını çıkarıp tersten giyseler de Antalyaspor taraftarı tepkilerine devam edince stat yetkilileri sarı kırmızılı 4 taraftarı başka bir bölüme aldılar.
 
Burada bir arkadaşa anadolu takımlarına karşı Galatasaray formasıyla izlemek sıkıntı olmaz demiştim küçücük çocuğu atmışlar :red: Çok seviyesiz bir toplumuz maalesef..
 
Tribünlerdeki bu cahil ve gerizekalilar temizlenmeden kimse tribünler arası kardeşlikten bahsetmesin. Hem taraftarı kafese koy, hem 10 yaşındaki çocuğa tepki göster.
Samiyeni de var bu işin Antalya.
1 kişinin yaptığını tüm taraftara yansıtmayin diyen duyarlilar vardır belki, o dangalaga sessiz kalan her kim varsa şu katılmamış serefsizdir.

GSCimbom Mobile App
 
Üst Alt