Kasımpaşa'da Şenol Can Dönemi Sona Erdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa'da Şenol Can Dönemi Sona Erdi

Kasımpaşa, teknik sorumlu Şenol Can ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.
61192df44e3fe017c4d2e321.jpg

1463033.jpg

Bu sevimsizi unuttunuz bu da olabilir.

Bize yenilince gotune cakal yapismis gibi agliyordu..Ama fenerden 5 yiyince cit cikarmaz oyle biri..

Küme düşmelerine en çok katkıda bulunacak birini getirsinler isterim. Çok sıkıldım bunlardan; başka kim düşerse düşsün, yeter ki bunlar alt ligleri boylasın. Pek ümidim olduğndan değil; çok daha kötü başladıkları sezonlarda bile, bir şekilde ikinci yarının parlayan yıldızı oluverdiler defalarca...

Küme düşmelerine en çok katkıda bulunacak birini getirsinler isterim. Çok sıkıldım bunlardan; başka kim düşerse düşsün, yeter ki bunlar alt ligleri boylasın. Pek ümidim olduğndan değil; çok daha kötü başladıkları sezonlarda bile, bir şekilde ikinci yarının parlayan yıldızı oluverdiler defalarca...

2015 e kadar 12 takim kume dusurmus

Bunu baslarina bela edebilirsek, Kasimpasayi haklariz gibi..

2015 e kadar 12 takim kume dusurmus

Bunu baslarina bela edebilirsek, Kasimpasayi haklariz gibi..
Daha kötü bir opsiyon olsa keşke. Muhterem Yılmaz Hocamızın başlıca marifeti, hücum potansiyeli yüksek takımları şahlandırmasıdır ki KP o bakımdan fena bir takım değil...

Ayrıca 12 defa takım düşürdüyse, daha fazla sayıda da zor durumdaki takımı ligde tutmuşluğu vardır. Kendisine biraz haksızlık edildiği kanaatindeyim...Ancak son zamanlarda denk geldiğim konuşmalarında bunama emareleri gösterdiğini üzülerek gözlemledim; gerçekten bunadıysa gelsin elbette!;)

Üst Alt