Kasımpaşa'dan 3 Büyüklere Yardım ve Destek Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KASIMPAŞA SK: Fatih Öztürk’ün Galatasaray'ın ihtiyacı ve talebi doğrultusunda, dayanışmamızı ortaya koymak maksadıyla bedelsiz olarak transferini gerçekleştirdik.

Kasımpaşa SK: Fenerbahçe Spor Kulübü'nün istediği forvet oyuncumuz Mame Thiam’ın herhangi bir rakam konuşmadan kendilerine bedelsiz olarak verilmesine yönetim olarak karar verdik.

Kasımpaşa SK: Beşiktaş Kulübü’nün "Bırakmam Seni" kampanyasını desteklemek için Ciner Medya Grubu, siyah-beyazlıların duyurularını kamuoyuna aktarmak adına kampanya süresince sürekli ve sanırsız bedelsiz reklamlarını gruba bagli kanallarinda yayınlama kararı almıştır.

"Kasımpaşa, Türk futbolunun çok önemli değerleri Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın önceki yıllardan bugüne mali zorluklarını aşmasını, gelecekte daha güçlü ve başarılı olmalarını, futbolun kalitesinin ve değerinin artması adına bir zorunluluk olarak görmektedir"

Cok dusunceli olmak istiyorsan Diagne'nin bonservisini geri verin. O attiginiz kazik 13 yil cikmayacak.
Su aciklamayi yaparken utandilar mi merak ediyorum.

El altından paralarla transfer yapıyorlar ve bunu ilan etmeye çekinmiyolar bile. Arsızlıkta son nokta. Güzel ülkemin hukuku adaleti.

Kasımpaşa: "Bilinmelidir ki, Kasımpaşa Spor Kulübü hiçbir kişi ve kuruma borcu olmayan, yıl sonunu kâr ile kapatıp 'artı bütçe' sahibi olan, herhangi bir mali problemi bulunmayan, bir kulüptür. Bütün gayreti futbolumuzun geleceği adınadır."

Kasımpaşa SK: "Bundan sonra da rekabetçi bir lig için elimizden gelen her türlü gayreti yapmaya devam edeceğiz. Kasımpaşa SK, genç kuşakların sevgi ve saygı dolu bir spor dünyasına sahip olabilmeleri için katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Yaşasın Türk futbolu!"

Mevzu thiamin vasatligi veya kalitesi falan degil.verdiysen 3-4 milyonu acikla koydugumun arlanmazi utanmazi,vedati veya baska bi aptiyi binbir duzenbazlikla bilmem kac milyon euroya satiyosun zaten. Hallederdin bunu da oyle.ben bile acimaya basladim fenere bunlari düşünüp.Neyse semsiyeleri gorup,eglenelim bari

Kasımpaşa: "Bilinmelidir ki, Kasımpaşa Spor Kulübü hiçbir kişi ve kuruma borcu olmayan, yıl sonunu kâr ile kapatıp 'artı bütçe' sahibi olan, herhangi bir mali problemi bulunmayan, bir kulüptür. Bütün gayreti futbolumuzun geleceği adınadır."

Kasımpaşa SK: "Bundan sonra da rekabetçi bir lig için elimizden gelen her türlü gayreti yapmaya devam edeceğiz. Kasımpaşa SK, genç kuşakların sevgi ve saygı dolu bir spor dünyasına sahip olabilmeleri için katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Yaşasın Türk futbolu!"
Hastir ordan

Bu fatihin alacagi karsilik gönderilmedimi? Yedek kalecin ile ilk 11 oyuncuyu bir mi tutuyorsun , daha gecen bize Diagneyi kol kadar kazik ile satarkene destek yerine neden köstek oldunuz ozaman? El alti kim bilir ne paralar döndü , bildin vergi kacakciligi yapiyorlar.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt