Kasımpaşa'nın Yıldızı Trezeguet, Düğünde Annesinin Ayağını Öptü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa'nın Yıldızı Trezeguet, Düğünde Annesinin Ayağını Öptü

Kasımpaşalı Trezeguet, Kahire'de evlendi. Yıldız futbolcu düğünde annesinin elini ve ayağını öptü.

kasimpasa-nin-yildizi-trezeguet-dugunde-11580685_1816_m.jpg

Kasımpaşa'nın yıldız oyuncusu Trezeguet, Kahire'de Shadwa Elhadary ile dünya evine girdi. Mısırlı oyuncu düğün sırasında önce annesinin elini öptü. Ardından davetlilerin şaşkın bakışları altında yere yatan yıldız futbolcu, annesini ayaklarından öptü.

Trezeguet'in annesini ayaklarından öpmesi sosyal medyada gündem oldu.Kasımpaşa'da bu sezon gösterdiği performansla Avrupa'nın dev kulüplerinin dikkatini çeken genç oyuncu, 5 gol, 5 asistle oynadı.

Haberler

insanlar neden sevgi gösterilerini herkeslerin önünde yapar anlam veremiyorum. dışardakiler bunları görmeye layık mı

Bende zaman zaman yaparım. Annem en değerli varlığımdır. Onu çok seviyorum. Annecim buradan sana bir kez daha selam yolluyorum.

Anneler herkes icin degerlidir

Umarim yaptigi hareket gösteris amacli degildir,anneler bas tacidir helal olsun takdir ettim

Samimiyetten yaptıysa kimse ses çıkarmaz hatta takdir eder , amaç reklam yapmaksa anne alet edilmez öyle birşeye ...

Üst Alt