kate upton - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kate upton

Cevap: kate upton

Leş dedik..!! O dudağındaki ben sol tarafta olsa, al sana İzzet Altınmeşe.. Farkı yok. Kilit. iyi forumlar.

izzet-altinmese_22076.jpg

Aslında benler aynı tarafta.Allah insanı taş eder renktaş.

Oğlum sizi o kadar yakından çekseler, ortaya çıkacak görüntü çok güzel olucak sanki.İntihar edersiniz herhalde hepiniz la :D

her güzelin bir kusuru vardır. kusur ararsan her türlü bulursun. yok adriana limanın kolunda kıllar varmış. kate uptonda kıl varmış. bunlar size dönüpte bakmaz bile. ama sen 1 saat aval aval bakarsın:D

o can alıcı soruyu sormak zorundayım. :eek: verse ? (anladın sen onu)

not: kalbini verse yani. başka yönlere çekmeyelim please..

Bunun bir reklami vardi, karsisina gecen kizin kalbine dogru bakmaktan gozune bile uzun sure bakamiyor. Bizim genclik gorse bir de bunu bikinili, pos biyigi olsa fark etmez o biyigi.

Dişlerde sarıymış.Diş macunu ve fırçanın icadından haberi yok ablanın herhalde.

Bakınız :Kedi mundar açmazı .

çok komik yorumlar var :)

"19 yasında bu kadar göğüs" yada "bu yaşta bu fizik" ahahaha

lan olm kendinize gelin 19 yasından sonra göğüs çıktığı nerde görülmüş :) ayrıca bu kız şu anda güzel, fakat vücudu sarkmaya çok müsait.. 30 yasına gelmeden leş olabilir..

biraz uzun vadeli düşüneceksiniz.. vakti zamanında ben 17 lik bi kızla çıkmıştım, (o ara benim yaşım da 19 falan) göğüsler kate upton'dan iyi olmasın, kate upton'dan iyiydi :D füze gibiydi dersem cuk oturur :)

geçenlerde gordum, o zamanlar füze gibi olan göğüsler şimdi beline gelmiş.. büyük göğüs 17-24 arası falan iyi gidiyor da, yıllar geçtikçe jennifer aniston gibi hatunların değerini anlıyorsunuz :)

Üst Alt