Katy Perry FAİL :( - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katy Perry FAİL :(

Cevap: Katy Perry FAİL :(

yok hacı abim zaten benim olay saç ile ilgili degildi . hem saç nedir ki hacu boşuna dert kelaynak olmadıgın sürece sorun yok

b-103945-co%C5%9Fkun.jpg

bence sorun.

403541-dtstory-rusel-brand-amp-039-s-pics-of-katy-perry-without-make-up.gif

Bu resmi görene kadar ben de kendisini "güzel" kategorisine katıyordum, ama o kadar boyayla Obama bile Rihanna olur.

boya bir kadını ne tatlılaştırır nede güzelliştiri sadece sexyleştirir. ama bu kadın güzel kategorimde degil .

ve hacı ayıp ama sen yatmadan önce yorgun oldugunda neye benziyorsun

boya bir kadını ne tatlılaştırır nede güzelliştiri sadece sexyleştirir. ama bu kadın güzel kategorimde degil .

ve hacı ayıp ama sen yatmadan önce yorgun oldugunda neye benziyorsun

Öyle tabi de, insan yatmadan önce yorgun haliyle veya uykudan yeni uyanmış haliyle, makyajsız haline daha çok benziyor. [makyajlı halinden]

Öyle tabi de, insan yatmadan önce yorgun haliyle veya uykudan yeni uyanmış haliyle, makyajsız haline daha çok benziyor. [makyajlı halinden]

o da kendi normal hali olmuyor. birde fotoya bakarım foto mu diye birde açıya bakarın açı mı diye son olarakta ışıga bakarım ışıkmı diye . kısaca zaten güzel demiyorum ama kadının bokunu çıkarcak kadar da degil ..

Üst Alt