Katy Perry vs Lady Gaga vs Rihanna - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Katy Perry vs Lady Gaga vs Rihanna

Cevap: Katy Perry vs Lady Gaga vs Rihanna

Katy Perry hayatımın kadını idolüdür :D

Beyaz ten, siyah saç ve mavi göz... Daha n'olsun...

Sanat olarak da Katy Perry :D

Foreverrr Katyyyyyyyyy :D

Rahibe hayatı yaşadığınımı sanıyordun? :D Daha neler vardır ondada tanışmak gerek.
rahibe hayatında sanmıyordum ama öyle kucaklara atlayacıgınıda düşünmemiştim. bu amerikalılar hemen sapıtıyo arkadaş.:D birtek beyonce adam gibi işini yapıyor kadın. britney spearsı cok seviyordum skandallar kralicesi cıktı. şimdi ketty pery gözdem:asd:

rahibe hayatında sanmıyordum ama öyle kucaklara atlayacıgınıda düşünmemiştim. bu amerikalılar hemen sapıtıyo arkadaş.:D birtek beyonce adam gibi işini yapıyor kadın. britney spearsı cok seviyordum skandallar kralicesi cıktı. şimdi ketty pery gözdem:asd:

Katy'den sıkıntı çıkmaz pure english. :D

Lady Gaga'ya hakaret olmuş. Madonna'nın varisi deniliyor şu yaşında. Kaldı ki, Rihanna'da oldukça iyidir. Katy Perry ancak Kesha'yla ve İnna'yla fln kıyaslanır.

Taklitleri aslını yaşatır diye çok banel bir söz vardır bilirsin. Madonna'nın bilmem varisi olması onun için kötü olur, Pop gibi megaloman insanların buluştuğu bir anlayışta Lady Gaga kendini sürekli ikinci planda hissedebilir.

Bu arada bu ankete bakarak bir kaç şarkılarını dinledim de üçü de gerçekten iyiymiş ama pop müzik bilmiyorum epeydir kulağım pek aşina değil, sevemiyorum. :)

Beyonce'nin şarkıları bende baş ağrısı yapıyor :eek:

Hiçbirinin şarkılarını bilmiyorum pek sadece Lady Gaga'nın Alejandro falan var o da hoşuma gidiyor. O yüzden Gaga. Katy Perry de Zooey Deshanel'e olan benzerliğiyle Rihanna'nın önünde tamamlıyor anketi.

Rihanna'nın son iki albümü efsane. Açık ara Rihanna.Beyonce'u solladı kadın yahu.

Üst Alt