kaynana - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı şaka bir yana Allah yardımcım olsun renktaş kaynana ile ne kadar uzakta yaşarsan o kadar iyi kendimden biliyorum

kaygana ile ilgili görsel sonucu

Ben bugün evi taşıyayım hatta Kars'a falan gideyim. Gider karstan üfürükçü bulur kendine.

Sevgisi sahte, gerek torununa gerek kızına karşı gösterdiği sevgi sahte alenen belli oluyor. Acı tarafı kimsenin bunu görmüyor oluşu.. hiç arkadaşı yok. Bu cin muhabbetinden dolayı akrabaları bile s.ktiri çekmiş kimse görüşmüyor bununla. Oda işte kızına sarıyor, etki altına alıyor.

Hayır çözüm basit.. semtten 2 veledin eline 1000 lira sıkıştır bunu yatalak bırakırlar ama yine de allahindan bulsun diyorum.

Hiç anaç bir kadında değil. Bütün gün dışarda döner ekmek , lahmacun falan yer. Yaptığı yemeği yiyemiyorum ne lezzet var ne elin ayarı.

Tüm bu hoca , cin muhabbetleride tamamen zırva.. kendine güzel tezgah kurmuş bu sayede ne evinde oturuyor ne ev işi yapıyor.

Arkadaş yıllarca kaynanasindan çeken adamlarla t.sak geçtik. Şimdi başımızda büyük bela var. Hayırlısı artık..

Bir gün kaynanasını balkondan aşağı attı gibi falan salak 3.haber sayfasına denk gelirseniz bilin ki Şevket birşeyler yapmıştır..

Buda tarihe not düşsün. Ben uyarıyorum..

gscimbom_mobil

Ben bugün evi taşıyayım hatta Kars'a falan gideyim. Gider karstan üfürükçü bulur kendine.

Sevgisi sahte, gerek torununa gerek kızına karşı gösterdiği sevgi sahte alenen belli oluyor. Acı tarafı kimsenin bunu görmüyor oluşu.. hiç arkadaşı yok. Bu cin muhabbetinden dolayı akrabaları bile s.ktiri çekmiş kimse görüşmüyor bununla. Oda işte kızına sarıyor, etki altına alıyor.

Hayır çözüm basit.. semtten 2 veledin eline 1000 lira sıkıştır bunu yatalak bırakırlar ama yine de allahindan bulsun diyorum.

Hiç anaç bir kadında değil. Bütün gün dışarda döner ekmek , lahmacun falan yer. Yaptığı yemeği yiyemiyorum ne lezzet var ne elin ayarı.

Tüm bu hoca , cin muhabbetleride tamamen zırva.. kendine güzel tezgah kurmuş bu sayede ne evinde oturuyor ne ev işi yapıyor.

Arkadaş yıllarca kaynanasindan çeken adamlarla t.sak geçtik. Şimdi başımızda büyük bela var. Hayırlısı artık..

Bir gün kaynanasını balkondan aşağı attı gibi falan salak 3.haber sayfasına denk gelirseniz bilin ki Şevket birşeyler yapmıştır..

gscimbom_mobil
Hastaneye gidin ailecek.

gscimbom_mobil
Kanka burada yazdığını bilmiyorlar di mi :(

Şevket bir tanedir tırnağı olamayız üstadın...

Estağfurullah. Her yerimiz kesik , dikiş , yara , kurşun deliği olsa da biz o dünyayı bırakalı 10 sene oluyor.

Çocuk olduktan sonra bir erkeğin bütün hayat standartları değişiyor. Zaten ona güveniyorlar. Yoksa maziyi onlarda biliyor eski Ninja Şevket olsa , maaile hepsini hazırola dikmişti :)

Ekrem abinin deyişiyle ; ''beni eskiye döndürtmeyin ulan''

Taze havadis , akşam eve uğradım. Bingo kaynana evdeydi. 2-3 kelam laf edip çıktım.

Estağfurullah. Her yerimiz kesik , dikiş , yara , kurşun deliği olsa da biz o dünyayı bırakalı 10 sene oluyor.

Çocuk olduktan sonra bir erkeğin bütün hayat standartları değişiyor. Zaten ona güveniyorlar. Yoksa maziyi onlarda biliyor eski Ninja Şevket olsa , maaile hepsini hazırola dikmişti :)

Ekrem abinin deyişiyle ; ''beni eskiye döndürtmeyin ulan''

Taze havadis , akşam eve uğradım. Bingo kaynana evdeydi. 2-3 kelam laf edip çıktım.
Valla kurşun yaram yok üstat yanımda çatışma oldu ama kurşun isabet etmedi... Anlatsana üstat??? Sana kanım daha da kaynadı...

Bu başlıkta benim başlığım olsun bari yazıp yazıp rahatlatayım kendimi.

Hayatta aklıma gelmezdi ''kaynana issue'' yaşayacağım. Malesef herşey insanlar içinmiş benim başıma gelmez demeyin geliyor.

Anlamadığım şey bu kendisine hoca diyen lavuğu bugün araştırdım. Bizim oralı , rizeli bir dümenciymiş herif.

80-90 kişiyi 2 katlı eve tıkmış tilavet adı altında kendilerinden geçirip insanlara çeşme suyunu okunmuş su diye 10 20 tl ye satıyorlar.

Güzel tezgah anasını satayım neden bunu düşünemedik ? İsmailağa da sarıklılara cigara içirtmeye çalışcağımıza zamanında onlarla beraber bu tezgahı kursak milyonerdik.

Valla kurşun yaram yok üstat yanımda çatışma oldu ama kurşun isabet etmedi... Anlatsana üstat??? Sana kanım daha da kaynadı...

Lisedeyken mevzular olurdu hep. Fatih Vatan Lisesindeydim. Şehremini lisesinde 2 çocuğu dövmüş bizimkiler. Onlarda aksaray'ın elemanları.

Her neyse bizimkilerin üstünde benim o sene ultraslandan aldığım kırmızı ateşli polar vardı. Onu Osman giyiyormuş ertesi gün bana verirken poları söylemiyor bak böyle böyle bir olay oldu Şehremini lisesinde diye.

Ertesi hafta benim üstümde aynı polarla görünce , liseli bebeler bilardo salonunda otururken yanıma yaklaşıp kahpece baldırıma arkadan tek atış yaptılar.

Karagümrük Eyüpspor maçında da enseme şerefsizler arkadan döner bıçağı salladılar. O daha trajiktir. Atardamarı tam 1 cm ıskalıyor yara izi. Atardamara gelse anında pertingen.

Anlatmaya kalksam hepsini sabah olur. Kaynanama dadanan bir şerefsiz hocayı evinden alışımız var mesela. Onu bu başlık altında anlatırım bi ara :)

Üst Alt