Haber - Kayserispor Başkanı Ali Çamlı'dan Fenerbahçe'ye 'Point Otel' Cevabı: "Bu ne ahlaksızca bir tutum!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Kayserispor Başkanı Ali Çamlı'dan Fenerbahçe'ye 'Point Otel' Cevabı: "Bu ne ahlaksızca bir tutum!"

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Galatasaray karşılaşması basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, takımın Dursun Özbek'in otelinde kalması ve bununla ilgili Fenerbahçe'den gelen eleştirilere de cevap verdi.

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı:

"
Dursun Özbek'in otelinde dün kalırken suç değil de bugün kalırken suç mu? Yemek yediğimizi yeri de söyleyelim Fenerbahçe'ye eğer çok merak ediyorlarsa!"

"Dursun Özbek'in oteli için maçı satacak kadar aşağılık bir davranışa mı gireceğiz? Bunu söyleyenler utansın. Bu ne ahlaksızca bir tutum? Yenersek iyi, başka bir şey olursa kötü. Kafasının içinde bu tür şeyler olanlar ancak bunu düşünür. Biz, namusuyla yaşayan insanlarız. Duyunca çok sinirlendim. Bu kadarı yeter. Konuşursam ağır konuşurum."

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç:

"Bizim Point Otel'le anlaşmamız var. Geçen yıldan beri İstanbul deplasmanlarında bu otelde kalıyoruz. Bu oteli konumu nedeniyle tercih ediyoruz. Galatasaray maçı öncesi bu otelde kalmamıza farklı anlamlar yüklemek doğru değil!"

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: "Dursun Özbek'in otelinde dün kalırken suç değil de bugün kalırken suç mu? Yemek yediğimizi yeri de söyleyelim Fenerbahçe'ye eğer çok merak ediyorlarsa!"

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: "Otel karşılığı maçı mı vermiş olacağız? Bu ne ahlaksızca bir tutum? Kafasının arkasında bu tür şeyler olanlar, ancak bunu düşünebilir. Biz, namusuyla yaşayan insanlarız. Duyunca çok sinirlendim. Bu kadarı yeter. Konuşursam ağır konuşurum."

Kendi düşüncelerini dinlemek isterim hep başkasının ağzından konuşuyorsun yine sonunu okudum ve kandırıldım

1 hafta önce hocan olacak herif kazanacağı maçta bunların altına yatarsa olacağı bu ne bekliyordu ki Kayseri başkanı.

amaç rakibe bize karşı varını yoğunu koymaktan başka seçenek bırakmamak. oyuna gelme kayseri maç boyu yat

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç: "Fenerbahçe'nin otel konusunda bu kadar ucuz bir gündeme sarılacağını hiç aklıma getirmedim. Çok üzüldüm çünkü Fenerbahçe yönetimi bizi çok iyi tanır. Burada acentenin yaptığı anlaşmayı bozabilir miydik? Evet bozabilir ve başka bir otelde kalabilirdik. Bu konunun bu kadar büyütüleceğine ihtimal vermiyordum. Çok basit bir konu. Maalesef maça dair bütün konsantrasyonumuzu bozdu."

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç: "Fenerbahçe'nin otel konusunda bu kadar ucuz bir gündeme sarılacağını hiç aklıma getirmedim. Çok üzüldüm çünkü Fenerbahçe yönetimi bizi çok iyi tanır. Burada acentenin yaptığı anlaşmayı bozabilir miydik? Evet bozabilir ve başka bir otelde kalabilirdik. Bu konunun bu kadar büyütüleceğine ihtimal vermiyordum. Çok basit bir konu. Maalesef maça dair bütün konsantrasyonumuzu bozdu."
Fenerden özür dilemesine az kalmış.

Üst Alt