Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Podolski'nin arkasında Rodrigues oynar. Paok'ta forvet arkası oynamışlığı var.

Bruma'yı orada deneyip soldaki etkisini köreltememiz lazım. Bruma kesinlikle solda oynamalı.

Ayğımıza sıkarız, Bruma kanatta akar adam eksiltir, kalabalıkta yok olur gider, üstüne saçmalar oralarda, Poldi dışında kim oynarsa eller havaya oluruz, 4 tane süratli koşusu olan fişek var onları paslarıyla patlatacak ateşe ihtiyaç var, bu pasları Poldi dışında atabilecek kabiliyette adamımız yok.

Yasin´i ucta oynatacagini zannetmiyorum. Bruma´yi Tuzla karsisinda da orada oynatti, ve muhtemelen yine orada deneyecek. Bende Bruma´nin orada etkili olacagindan süphelerim var, ama görecegiz artik.

ahmet çalık, semih kaya'dan 10 gömlek iyi stoper neden onbir başlamadı.

her neyse kim oynarsa oynasın bu maçı kazanamamız şart oğlu şart.

ahmet çalık, semih kaya'dan 10 gömlek iyi stoper neden onbir başlamadı.

her neyse kim oynarsa oynasın bu maçı kazanamamız şart oğlu şart.

Bence elimizdeki hic bir stoper digerinden üstün degil. Bence +/- olarak birbirlerine yakin adamlar bunlar. Hic birinin öyle aman aman bir üstünlügü yok digerine karsi.

Elimizdeki en iyi stoper Serdar Aziz ama o da benim gözümde iyi bir stoper degil. Balta futbolu birakmis kafasinda, yan toplarda adam havaya sicramiyor bile. Balta'nin mesela tek sevdigim iyi yönü kayarak cok temiz SON müdahalelerde bulunuyor rakip sut cekmeden önce veya hemen direkt top ayagindan ciktiktan sonra. Bunu gercekten iyi yapiyor mesela.

Semih desen rakibin gerisinde oldu mu hava toplarinda fena degil ama aynisi yan toplar icin hic bir sekilde gecerli degil. Takimimizdaki bütün stoperler yan toplarda cok sikintili, bilhassa da Balta, Chedjou ve Semih. Bunlar resmen rakibin pesini birakiyor. Hele hele Balta rakiplerin en az 2m uzaginda oluyor.

Iyi iyi güzel 11, bu mac keyifle izlenir. (Balta yerine Ahmet oynasaydi diye düsündüm bir an ama ikisi de gözümde ayni sarinin laciverti gibi birsey)

Josue'yi 10 numarada oynatmak gibi bir mallik yapmadigi icin Riek hocama tesekkür ediyorum.
Lacivert demiyoruz yanliz alerji yapiyor

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence elimizdeki hic bir stoper digerinden üstün degil. Bence +/- olarak birbirlerine yakin adamlar bunlar. Hic birinin öyle aman aman bir üstünlügü yok digerine karsi.

Elimizdeki en iyi stoper Serdar Aziz ama o da benim gözümde iyi bir stoper degil. Balta futbolu birakmis kafasinda, yan toplarda adam havaya sicramiyor bile. Balta'nin mesela tek sevdigim iyi yönü kayarak cok temiz SON müdahalelerde bulunuyor rakip sut cekmeden önce veya hemen direkt top ayagindan ciktiktan sonra. Bunu gercekten iyi yapiyor mesela.

Semih desen rakibin gerisinde oldu mu hava toplarinda fena degil ama aynisi yan toplar icin hic bir sekilde gecerli degil. Takimimizdaki bütün stoperler yan toplarda cok sikintili, bilhassa da Balta, Chedjou ve Semih. Bunlar resmen rakibin pesini birakiyor. Hele hele Balta rakiplerin en az 2m uzaginda oluyor.
stoper yok takımda senelerdir hakikaten, ujfalusi'den sonra bulamadık.

h. balta'yı geldiği seneden beri tutmam 10 sene oldu ama ilginçtir kimse vazgeçmiyor, hiçbir zaman atletik bir futbolcu olmadı zaten ama yaşlandıkça iyice düştü fizik olarak yalnızca zekasıyla oynuyor ama günümüz futbolunda bu yetmez.

2010 yılındaki karpaty rövanş maçını hatırlayan arkadaşlarımız vardır işte o günden beri sinir oluyorum hakan'a. :)

Üst Alt