Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Galatasaray'ımızın Kayserispor 11'i: Muslera, Mariano, Maicon, Serdar, Linnes, Tolga, Fernando, Garry Rodrigues, Ndiaye, Belhanda, Gomis

Yedekler: Eray, Ahmet, Carole, Koray, Yasin, Selçuk, Sinan, Atalay Babacan, Recep Gül, Eren.

DHNQ_BJXsAENVdK.jpg

Kadroyu ben gayet mantikli buldum.

Feghouli gelince Ndiaye geriye Tolga kenara gelicek.

Asamoah gelince linnesmis carolemus gidecek.

En onemlisi herif Selcuga "hadi bakiim kicimin kaptani ilk 11 de yoksun artik" demis !!

Kadroya bosuna cop demiyoruz. Hala 5 transfer gerekiyor.

Asamoah, Castan, Sol acik, Yedek forvet, Yedek kaleci !!

Resmen hala ilk 11 e Feg bile geldikten sonra 3 ilk 11 oyuncusu gerekiyor !!

Bu kadroya kadar Garry'e şans verilmesinden yanaydım fakat anlıyoruz ki Garry'nin yerine yüksek bonservisli birini almalıyız sola ki zorla oynatsın Tudor. Yoksa Belhanda forvet arkasına, N'Diaye 8 numaraya geçmeyecek ve Selçuk veya Tolga'dan biri oynayacak. Bunun adı rezillik. Fener'e diyoruz iki ön libero oynuyorlar diye bu ne şimdi? Tolga Fernando ile Josef ikilisinin görevsel olarak hiçbir farkı yok.

Bu kadroya kadar Garry'e şans verilmesinden yanaydım fakat anlıyoruz ki Garry'nin yerine yüksek bonservisli birini almalıyız sola ki zorla oynatsın Tudor. Yoksa Belhanda forvet arkasına, N'Diaye 8 numaraya geçmeyecek ve Selçuk veya Tolga'dan biri oynayacak. Bunun adı rezillik. Fener'e diyoruz iki ön libero oynuyorlar diye bu ne şimdi? Tolga Fernando ile Josef ikilisinin görevsel olarak hiçbir farkı yok.

sağa feg gelince tolga çıkacak bu kadrodan merak etme.

Kadroyu ben gayet mantikli buldum.

Feghouli gelince Ndiaye geriye Tolga kenara gelicek.

Asamoah gelince linnesmis carolemus gidecek.

En onemlisi herif Selcuga "hadi bakiim kicimin kaptani ilk 11 de yoksun artik" demis !!

Kadroya bosuna cop demiyoruz. Hala 5 transfer gerekiyor.

Asamoah, Castan, Sol acik, Yedek forvet, Yedek kaleci !!

Resmen hala ilk 11 e Feg bile geldikten sonra 3 ilk 11 oyuncusu gerekiyor !!

Feghouli gelince şuanki formasyonda Garry'i kenara çekip Fernando'nun yanında da Selçuğu oynatmasından korkuyorum.

Suan cikabilecegi en dogru kadro ile cikmis bence... Gelecek hafta Feghouli sag kanada gecer Ndiaye 8 e gecer Belhanda da 10 a gecer Garry zaten solda... Tamamdir...

Tolga - Fernando - Ndiaye orta 3 lusu Cin seddi gibi mubarek... 3. bolgedeki oyuncular forda olursa ilk yari kopaririz maci insaAllah... Yoksa 2. yari Tolga cikar 4-1-4-1 e doner yine ezeriz...

Iyi futbol degil 3 puan istiyorum (ilk 3-4 mac).

Tolganın oynaması ile iki oyuncunun yeri drğişti. Ndiaye 10 numaraya, belhanda solkanada geçti. Şimdi bu ikisi nasıl oynayacak göreceğiz. Ama bana göre Ndiaye 8 numarada daha iyi, belhanda ortada daha iyi. Tolga- fernando ikiliside kısır birortasaha olur. Oyun çok sıkışır. Bolbol küfrederek ilk devreyi bitiririz. İkinci yarı yasin girer tolga çıkar. Herkes yerine geçer de takım iyi oynamaya başlar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kötü kadro. Merkezi hiç bozmamalıydı, şimdi 3 mevkinin birden verimi düşecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt