Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
selçuk kıyasını bi kenara koyarsak celil ve gokay iyi mi cidden bukadar yani 11 olmamaları cidden hatamı izlemedim bunları hiç bilmediğimden soruyorum

Celili cok az izledim yorum yapamayacagim ama
Selcuktan bagimsiz konusuyorum gokay kesinlikle olmaliydi
U 21 de stoper oynuyor ama defansif ortasaha kendisi uzun toplari paslari sezgileri sogukkanliligi yasinin ilerisinde.
Fizik olarak ta iyi ozandan da iyi hatta
Hocanin oynatmamasina anlam veremiyorum

Rezalet kadro bu hoca su takımdan memnun demek ki cezalar olmasa aynı devam edecek bizde boşuna kendimizi yirtalim bu ruhsuzlar icin destek falan yok bundan sonra terime

FT ilk defa düzgün ilk 11 çıkarmış.

Dediğim oldu cezalılardan dolayı 3-5-2 veya 3-4-3'den başka seçenek yoktu.

Bu kadro ile 3-4 atarız Kayseri'ye.

O boyda birisinin basarılı olması için extra özellikleri olması gerekir. Mesela Şifo Mehmet 167 boyunda idi ama tekniği muthişti ve çok iyi topa sıcrardı futbol oynadığı donemde..Celil nasıl bilmiyorum bu konuda..

Evet defansif orta saha icin biraz asiri kücük kaliyor boyu. Eger agresiflik, dirilik veya teknik yönleri üst düzey degilse orta sahada kalici olmasi zor gibi.

Aga anlamadım ondan soruyorum vallahi. Şaka dimi?

Şaka falan değil, saf mısınız? Elde ki mevcut kadro belli anadolu takımı gibi 4-2-3-1 mi çıkacağız zaten forvetimiz yok.

Bu kadroyla en azından gol atma şansı var diğer futbolcuların. Mariano ve Ömer açık gibi oynayacak, Ömer yerine Linnes olsa daha iyiydi.

6 ay Fm oynamis biri bile kanatlari bu kadar etkin bir takima ilk kez beksiz oynamamak gerektigini bilir . Kanatlarda cok acik veriyoruz Bilal tabanca gibi forvetleri kazma allahtan .

Üst Alt