Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Hocanin aklı başına gelmiş.
Bu sefer tazminat almadan gitmek istemiyor .
Kovulmak için her türlü yolu deniyor.

Ömer bayram'i oynatmanin başka bir açıklaması olamaz

ağır vasıta donk ve ölmüş selçuktan iyi maalesef oraya adam şart

Linnes ilk geldiğinde Denizli orta saha sağ içte 8 no gibi oynatmıştı ve çok iyiydi, hatırlayanlar bilir. Terim neden denemiyor bu yoklukta hayret.
Linnes üvey evlat ondan. Denize düşen yılana sarılır misali Linnes ile. Feghouli ile de öyleydi şimdi vazgeçilmezi oldu.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Ömer bari ileri doğru oynuyor topla çıkmaya çalışıyor koşuyor.. topu al ver geri yana 6-8 diye yediriyorlar... Daha öncede dedim Ömer oynasın orta saha. Selçuk, Donk bitik.. Atalay oynasın isterdim ama Belhanda bunu kaldıramaz..

Ömer göbek muhabbeti sıktı artık adam göbekli filan değil vücut yapısı öyle göğüs kafesi geniş kendi de söyledi bunu. Ömer kim ki Galatasaray gibi takımda oynayıp bir de utanmadan göbek yapacak? Son derece çalışkan ama bek bölgesi için bizim adımıza yetersizdi. Şimdi son şansı orta saha da tutarsa hem onun için hemde bizim için çok iyi.

Oynadı zaten adam ilk geldinde, çok da iyi oynadı

M.Denizli hatta bazı maçlarda onu orada kullanma planım var sadece bekte düşünmüyorum çok yönlü biri demişti. Ondan sonra kimse Linnes'e bu gözle bakmadı bence. Zoraki oynatıldı hep. Riekerink bile hor gördü adamı atarlanıyordu. Fatih hoca iyi kötü kullanıyor en azından arada. Bence sorumluluk verirsek daha önemli işlerde yapabilir.

Hocanin aklı başına gelmiş.
Bu sefer tazminat almadan gitmek istemiyor .
Kovulmak için her türlü yolu deniyor.

Ömer bayram'i oynatmanin başka bir açıklaması olamaz

Üst Alt