Kayserispor'da Berna Gözbaşı'ya Tepki - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisi FB li, kızı BJK lı; muhtemelen eşi de BJK lıdır. Galatasaray düşmanlığı ise tartışma götürmez bir gerçektir...

Kayserili olmama rağmen düşsünler istiyorum, yalan yok. Zaten önceki sezon lütufla, geçen sezon da AG nün enayiliğiyle ligde kalabildiler. Ortalama 1.5 sezonda silbaştan kadro kuran, yılda 5 TD eskiten, futbol adına ortaya hiçbir şey koyamayan bir kulübün yıllardır sözümona ''Süper'' Ligde tutunabiliyor olması Türk Futbolunun ayıbıdır doğrudan doğruya...
bjk'li değil miydi öyle biliyorum

Makatspor da aynı. Bir çok Anadolu takımında benzer yapı var.

buna çok övülen alanya ve hatay'da dahil. Alanya'da zaten çavuşoğlu hakimiyeti var. Hatay'da lütfu savaş hakimiyeti var

ancak kayseri'de yıllardır zarar veren bir yapı var. Bursaspor sırf bu siyasiler yüzünden batık duruma geldi

Bence bu konuda ayrışan tek takım izmir takımları. Diğer şehirlerde hakimiyet siyasilerde

Kendisi FB li, kızı BJK lı; muhtemelen eşi de BJK lıdır. Galatasaray düşmanlığı ise tartışma götürmez bir gerçektir...

Kayserili olmama rağmen düşsünler istiyorum, yalan yok. Zaten önceki sezon lütufla, geçen sezon da AG nün enayiliğiyle ligde kalabildiler. Ortalama 1.5 sezonda silbaştan kadro kuran, yılda 5 TD eskiten, futbol adına ortaya hiçbir şey koyamayan bir kulübün yıllardır sözümona ''Süper'' Ligde tutunabiliyor olması Türk Futbolunun ayıbıdır doğrudan doğruya...
Eğer Galatasaraylı olduğunu iddia ediyorsan, hiç olmazsa objektif davranabilmelisin @Tahir Mahir Koç...Öyle Galatasaray düşmanlarının g.tünü kurulayacaksan, git o g.tlere yanaş; sana ne Galatasarayımızdan?!..

Üst Alt