Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçe Kulübü, futbolcusu Colin Kazım'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshetti.

Fenerbahçe'de uzun süredir gideceği konuşulan ve Aykut Kocaman'ın da kadroda düşünmediğ i milli futbolcu Kazım Kazım'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi

Sarı lacivertli kulüp, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmazken;Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesinde yer alan "Bilgi Bankası" bölümünde, Kazım'ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesini 3 Ocak 2011 tarihinde karşılıklı olarak feshettiği anlamına gelen "Karşılıklı sona erdirme" ibaresinin yer aldığı görülüyor.

Milli futbolcunun adı son günlerde Galatasaray ve İngiltereden Aston Villa ile anılıyordu​KAZIM KAZIM - Futbolcu Bilgileri TFFOyuncu hareketleri bölümünde Kazım'ın Fenerbahçeden resmen ayrıldığını görebilirsiniz.Kaynak : GSCimbom.com
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !Fenerbahçe büyük bir hata yapıyor bize bırakarak Kazım'ı.
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !milton keynes'de oynar artik. turk ismini bile hakketmeyen bir varlik. ingiliz programlarina cikmasinin sebebi ''biraz makara yapalim'' olayi. sportif basari desen oda yok. ingilizlerin yurtdisinda oynayan bir kac dandik oyuncusundan biri iste.
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !milton keynes'de oynar artik. turk ismini bile hakketmeyen bir varlik. ingiliz programlarina cikmasinin sebebi ''biraz makara yapalim'' olayi. sportif basari desen oda yok. ingilizlerin yurtdisinda oynayan bir kac dandik oyuncusundan biri iste.O kadar yanlis bir mesaj ki klavyem bozuldu.
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !Böyle şımarık, dengesiz, vurdumduymaz, mücadele etmeyen,disiplinsiz, otizmli bir adamı almak gibi bir hata yapmayız umarım. Dünya üzerinde en nefret ettiğim futbolcudur tartışmasız. Misimovic gibi bir adamı disiplinsiz diye gönderip Kazım'ı almak nasıl bir beyin gerektiriyor merak ediyorum doğrusu .Bravo yönetim...
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !Böyle şımarık, dengesiz, vurdumduymaz, mücadele etmeyen,disiplinsiz, otizmli bir adamı almak gibi bir hata yapmayız umarım. Dünya üzerinde en nefret ettiğim futbolcudur tartışmasız. Misimovic gibi bir adamı disiplinsiz diye gönderip Kazım'ı almak nasıl bir beyin gerektiriyor merak ediyorum doğrusu .Bravo yönetim...Aynen.
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !Kazım bakalım gelince kaçınızı kızartacak aga, çok merak ediyorum.
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !Artık Kendinizi alıştırsanız iyi olur şaka maka geliyor adam :D
 
Cevap: Son Dakika | Kazım Kazım'ın sözleşmesi feshedildi !Böyle şımarık, dengesiz, vurdumduymaz, mücadele etmeyen,disiplinsiz, otizmli bir adamı almak gibi bir hata yapmayız umarım. Dünya üzerinde en nefret ettiğim futbolcudur tartışmasız. Misimovic gibi bir adamı disiplinsiz diye gönderip Kazım'ı almak nasıl bir beyin gerektiriyor merak ediyorum doğrusu .Bravo yönetim...3 yere daha yazarsan gelmeyecekmis.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt