Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım Olimpiakos'a Kiralandı İddiası

olympiakosun riera transferinden alacagı vardı onu kapatacaklarmış heralde 1 m euro kiralama bedeliyle satın alma opsiyonuda varsa kapanır rieranın borcu

Yaw beyler maç oynanırken Kazım'a edilen sözleri herkez biliyor, kimse memnun değildi Kazım'dan, herkez inşallah Kazım yerine Yigit, Mertan, Engin oynar diyordu şimdi adamı gönderdik kıymete bindi.....Yapmayın allah aşkına biz daha ne istediğimizi bilmiyoruz..

İnsanlar Kazım'ın gitmesine değil, yerine adam alınmadan gönderilmesine karşı. Şu 1 ay boyunca beklediğimiz mehçul sağ açığımız gelip Kazım öyle gönderilseydi kimse birşey demeyecekti.

Açıkça söyleyeyim, Yiğit bu takımın yedek sağ açığı olmalıdır. Mertan hazır değil. Engin-Emre gibi isimleri ise o bölgede idareten oynatılabilecek oyuncular. Kazım'dan sonra transfer yapılmazsa (ki bana göre yapılmayacak) o mevkide özellikle Eboue gelene kadar çok sıkıntı çekeriz. Hem defansif, hem ofansif.

emre engin yekta mertan hatta sabri..bunlar adam degil mi merih kardesim.Meira konusunda haklısın tabiki.

bakın arkadşalr kazım gitmiş çok şey değil.....

bu yönetim başarı için geldik diyorsa. hocanın verdiği listeden oyuncu almıyorsa hala... hocadan niye liste istedin. madem şike olaylarını bekleyecektin niye isim verip taraftarı umutlandırdın.

giden kalan farketmez.

ya yönetim kendi yapacağını yapacak- ya o günün şartları ne ise riske alacak.

böyle bir ligte riske alamaya gerek var....

Kazım'dan önce gitmesi gereken futbolcular var ama kendisi de gitmek istediyse yapacak birşey yok.

gram üzülmedim kim oynarsa oynasın isterse aydın oynasın yine sevinirim hiç değilse aydının top ayağına yakışıyor daha süratli zaman zamanda olsa adam geçip sıfıra inebiliyor.emin olun kazımdan kötü sağ açık olmaz haftalardır 10 kişi oynuyorduk.transfer yapılmasada sevindim ama terim üzülmüştür has adamıydı

o degilde Kazma bi Rieraya 3 milyon ver.. gonder Kaizmi 900 bin euroya.. sene sonuda.. 2 milyona satariz.. bence Kazim suan itibariyle.. Rieradan daha iyidir..

Yerine transfer yapılacak mı yapılmayacak mı falan hiçbirisi umurumda değil.Merak ettiğim tek bir şey takım geçen sezondan sonra liderliğe oynarken dahi şu adam maçtan çıkarken ıslıklayan taraftarlar mutlu mu ? Bir şeye çomak sokmasak olmuyor değil mi ? Fatih Terim'den daha iyi biliyorsunuz çünkü her şeyi.Sanki Fatih Terim bu adamla ömür boyu çalışacak.Takım kimyası denen bir olay var ve o bizim takımımızda tutmuşken niçin böyle davranırsınız sevgili dostlar ? Ama doğru alışkınız biz Kewell'ı stoperde görmeye.Aykut hazırlan oğlum bundan sonra sağ açık sensin..

ula burda Kazıma küfür etmeyen yok ama herkes gitmesin diyor.

Yiğit var Mertan var.ama kesin transfer olur giderse.

Ulan hem transfer yapmıyorlar hem de eldekileri yolluyorlar.Bari Kazım kalsın da Melo'nun kafa dengi bir adam olsun takımda.

başkanın mantığına göre risk aldın mı böyle alacaksın.

En büyük risk, risk almamaktır.

Vay be dün erken yatalım dedik yattıktan 20 dakika sonra bomba patlamış.

Kazım'ı ben severdim, hatta ilk 18'de her zaman bulunması gereken bir oyuncu yazmıştım ancak taraftarın çoğu sevmiyor hatta stadda tepki veriyordu.

Oyuna girince burada bile hemen Fatih Terim eleştirilmeye başlanıyordu Kazım oyuna sokulur mu diye.

O yüzden beğenmeme rağmen iyi olmuş gittiği.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt