Video Haber - Kazımcan Karataş: "Angeliño'dan öğrenebileceklerimi öğrenmeye çalışıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Kazımcan Karataş: "Angeliño'dan öğrenebileceklerimi öğrenmeye çalışıyorum"

Bu maçta farkettim bayağı bi şey öğrenmişsin.jdkflg Şaka tabi çalış özgüvenli ol milli sol bekimiz olmuş yıllar sonra düzgün çalış geliştir kendini

Angelinonun tırnağı etmezsin şu an ayrıca.ne ayağın iyi,ne ortalarin,ne oyun aklin.top tekniğin yok bi kere

sarhoş gibiydi. geçen sene ankaragücü maçında da böyle oynamıştı. baris alper gibi ayarsız bir arkadaş.

Kazimcanin Angelinho'dan ziyade Sanchezden oyuncuyu arkadan değil önden karşılama ve direk oyuncuyu ekarte etme dersi alması gerekiyor.Bunu ivedilikle yapması lazım.Cunku çok önemli.

Gecen sezon sonunudaki haline bir anca gelmen cok iyi olur Kazimcan. Sana guveniyoruz, efendi ve caliskan bir futbolcusun. Yapman gereken kendini gelistirmen ve bir an once eski formunu yakalayip sonrasinda da ustune koyarak devam etmen.

Bu arada sakalar komiklikler forumdaslardan ancak bu oyuncuya verilen rol model ya da "peer" diyelim Angelinho. Sevin sevmeyin, begenin begenmeyin, Kazimcan onun yedegi ve ondan birseyler esinlenmesi cok normal ve dogal olani. Sadece o degil, Sanchez var, Torreira var, var da var. Yanisi, ornek olarak yedekledigi isimi soylemesi cok normal. Ayrica, Angelinho kotu bir oyuncu da degil, zamana ihtiyaci hem onun hem de bizim.

Angelino' dan bir şeyler öğrenmesinde sıkıntı yok da bu haliyle sahaya sürmemeli hoca. Başımıza iş aşacak yoksa. Skorun alındığı maçlarda filan yavaş yavaş süre almalı.

Üst Alt