Kazım'ın Olympiacos'a Kiralanması İçin Görüşmelere Başlandı ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kazım'ın Olympiacos'a Kiralanması İçin Görüşmelere Başlandı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kazım'ın Olympiacos'a Kiralanması İçin Görüşmelere Başlandı !

Cok tuhaf hareketler bunlar.. yakisir bize.. merak ediyorum kim alinacak.. cunku imkani yok 2 gun kala futbolcu salsinlar.. hatta 27 saat kala..

Devre arası kadroyu güçlendireceğimize güçsüzleştirdik bravo yani.Transferde s.çmıştık, şimdi sıvıyoruz.

Önceden olsa diyeceğim ki son gün de olsa çalışma yapmışlardır bu zamana kadar bitirirler adam getirirler.Ama başkan daha 1-2 gün önce transfere gerek yok diyorsa ve 1-2 gün sonra üstüne bir de Kazım'ı veriyorsa ne plan ne program olduğu kanaatindeyim.Hoş sadece burdan değil bir çok şeyden çıkarabilirdim bunu ama inanmak istememiştim.Şimdi inandım.Başkan'a sormak lazım bu mu profesyonel yöneticilik.

HikmetAlbayrak Hikmet Albayrak

Galatasarayda gitmek istiyorum diyene hayir denildigini hic hatirlamiyorum,bundan sonra da olacagini sanmiyorum..

Kendi gitmek istemiş. Ne yapacaktık. Aman kazım gitme, sen bize lazımsın, ayaklarına mı kapanacaktık. Hiçbir oyuncu Galatasaray'dan büyük değildir. Güle güle..

eldeki iyi kötü tek sag kanat oyuncunuda gönderdin baskan bravo sana. transferde yok. transfer dönemi tam bir fiyaskoydu.

eldeki iyi kötü tek sag kanat oyuncunuda gönderdin baskan bravo sana. transferde yok. transfer dönemi tam bir fiyaskoydu.

Galatasarayda gitmek istiyorum diyene hayir denildigini hic hatirlamiyorum,bundan sonra da olacagini sanmiyorum..

Bence Helal olsun. Kimse GALATASARAY'dan büyük değildir.

kazım gitme konusunda haklı birtürlü sevdiremedi kendini bize.......haksız olarak cok protestolara maruz kaldı

Bence Helal olsun. Kimse GALATASARAY'dan büyük değildir.

zamanında bilirsiniz KOSECKİ vardı bizde

paramızı yere attı gitti gelmedi

sonra özür diledi kapımızda yattı ama almadılar bir daha

oyusaki çok baskı yapılmıştı kulübe

kulüp geri atmamıştı

Biz sağ kanada takviye beklerken iyi veya kötü alternatifsiz durumda olan tek oyunumuzu gönderiyoruz transferin son günü, bir de kiralık. Olacak iş değil.

Belki olympiakos çok iyi bi teklif vermiştir Kazım için..

10 milyon euro falan :) :)

yani bu bizim sağ açık alacağımız anlamına mı geliyo tamam kazım iyi bi sağ açık değil kabulde kardeşim orda yiğit ve sabrinin haricinde adam yokki

Adnan Öztürk : "Kazım gitmeyi kendi istedi. Ona bol şans, kendine iyi baksın."

Gitmemesinden yanayım. Gitmicektirde fatih hoca bırakmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt