KBSL 15/16 H:5 | AGÜ Spor 72-70 Galatasaray | M.S | 15 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KBSL 15/16 H:5 | AGÜ Spor 72-70 Galatasaray | M.S | 15 Kasım

230px-T%C3%BCrkiye_Kad%C4%B1nlar_Basketbol_Ligi_Logo_2015.jpg

logo.png
c80ecv.png
galatasaray.png

KBSL 2015/16 Sezonu 5. Hafta
AGÜ Spor - Galatasaray
Kadir Has Spor Salonu, Kayseri
15 Kasım
16:00

Yayın Yok (!)

Kizer bu maçla birlikte ilk maçına çıkmış da kıta dışı olarak mı bosman olarak mı oynuyor bilmiyorum. Eğer bosman için 10 gün daha bekleyemedilerse yönetimin ABV diyorum.

19 sayısı 1 ribaundu var Kizer'in şu dakikaya kadar. Bir pivot için kötü savunması var, geçen sezon Hatay Bşb'de de takip etmiştim. Savunmada savaşçı birisi değil o yüzden ondan 10 ribaund beklemek doğru olmaz. Ama 1 ribaund da kötü bir istatistik. Loyd bile 5 ribaund almış mesela.

Takımda net bir şutör eksikliği göze çarpıyor bu sezon. Ve ayrıca net bir skorer de yok. Herkes birbire bakıyor son top da 24 saniye kala Işıl yada Loyd'un eline bakıyor. Bazen Jelena zorluyor arada sırada.

Bu arada geçen sezonun iki finalist takımının maçını yayınlamıyorlar. Buna kendi kulübümüzün televizyonu (!) da dahil. Bu maçı da vermiyorlarsa hangi maçı yayınlayacaklar acaba..

Bu hakemler en kritik anda bize teknik faul çalmayi iyi başariyorlar. Nveriyeyide hemen 1 gün önce ceza vermişlerdi. Çete var sporun içinde.

Fedarasyon Ekrem Memnundan İntıkam alıyor resmen !! her maç teknık faul yeter ulan !! yönetımden hala ses seda yok hainler !!

Ekrem Hoca zaten aziz'in emrindeki milli takıma giderek hayatının hatasını yaptı. Artık bundan sonra her maç teknik alırsa şaşırmamak gerekiyor. Salonda bulunan arkadaşım Kizer'in 5. faulünü haksız yere aldığını Ekrem Hocanın da buna itiraz ettiğini ve hakemlerin teknik çaldığını söyledi. Eğer gerçekten böyleyse yuh diyorum teknik vermek için bahane arıyorlar.

Mide bulandırıcı olmaya başladı bazı şeyler. Bir gün önce saçma bir şekilde ceza alıyor Nevriye. Her maçı yayınlayan Kayseri Tv ya da TBF Tv maçı yayınlamıyor. Yayıncı kuruluş haftanın en önemli maçını değil gereksiz bir maçı yayınlıyor. Şu maçın yayını olmuyor koca ülkede. Rakibin faul hakkı hiç bir şekilde dolmuyor ama bizim 2 uzun dışarı kalıyor ve tabi ki de hocaya teknik faul de ekstrası her zaman ki. İnsanın gerçekten midesi bulanıyor.

Mersin-Botaş gibi maçı bile veren TRT, geçen senenin final maçını vermemiş. Federasyon net operasyon yapıyor. Yönetimin taktığı yok ki.. Bir açıklama yapın bari.

Aziz, Masa tenisinde bile hakkını savunuyor. İlgilenmeyeceksen kapat şubeyi..

Yıllarca yapmadılar bufederasyonlarla 2 yıl cok bile sampiyon olduk dayak yeyip kactanne play off kaybettiğimizi ben sayamadım ne olcak hepsi aynı bok.

Üst Alt