Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

KBSL 16/17 H:24 | Galatasaray 89-73 Fenerbahçe | MS | 1 Nisan | TRT Spor


Hoca tek ve en büyük hatasını sene içindeki Anderson-Traore değişikliği ile yaptı. Düşündü ki ben de 2 uzun var ileride sakatlık olur başka bir şey olur işi garantiye alayım dedi ama Traore ne bizim hareketli oyuna ne ribaunda katkı verebildi.

Fener'de de Candace Parker hamlesi oldu malum. Şu an Parker aktif en iyi 3 oyuncudan biri bence Moore ve Delle Donne ile birlikte doğru isim yani. Yalnız şimdi Parker sahada olunca 3 uzun kalıyorlar Parker bu sefer 3 numaraya geçiyor orada da büyük savunma problemi oluşuyor doğal olarak.
 
Salonda dursun varken bir kere bile istifa diye bağırmadı sucukcular.çünkü bunların derdi galatasaray değil,sucuk ekmek içindeki sucuk miktarı.salon dışında dağıtmışlardır bunlara sucuğu.
 
[video=youtube;qqYVxCDgFAM]https://www.youtube.com/watch?v=qqYVxCDgFAM&feature=youtu.be[/video]

Uğur 3. periyotu eklemiş ben de tamamını ekleyeyim. :) Maç 20 sayı ve bitmeye 2 dakika varken hala ön sahada baskı yapmamız sezonun özeti. Bu oyuncu grubuna yarı saha basketbolu oynatmaya çalışsan küme düşerdik muhtemelen. Şu an küme düşme hattında olan takımların yabancı kalitesi bizden aşağı değil, en basitinden Girne Üniversitesi'nde Pondexter oynuyor mesela. Farklı bir şey gerekiyordu hoca da Sırbistan'a ne oynatıyorsa burada da onu yaptı.
 
Üst Alt