KCK | Fenerbahçe 78-85 Galatasaray MP | 16 Ekim | Kupa BİZİM ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KCK | Fenerbahçe 78-85 Galatasaray MP | 16 Ekim | Kupa BİZİM !

Cevap: KCK | Fenerbahçe - Galatasaray MP | 16 Ekim | 15.00 | Sports TV

Fowles ve Isil olsaydi rahat alicagimiz bir macti ama.. isimiz zor gibi

Alba - Taurasi faktoruyle aliriz Insallah.

Hiçbir şeyden değil de sadece hakemlerden korkuyorum. Çok rahat etki edebilecekler maça. Tina'ya 3 dakikada 2 faul çalıp bitirebilirler çok rahat. :eek: Onun dışında maçı kazanmamız tamamen Angel'ı savunmaktan geçiyor. Boşluk bulursa hiç çekinmeden 10 kere üst üste penetre edebilir pek takmaz geri kalanı. Çok kolay faul alır, hakemleri de düşünürsek sadece serbest atıştan en az 10 sayı atar. Ribaundlar çok önemli, Prince-Diana-Gülşah/Şaziye-Bahar-Tina 5'lisi Birsel-Penny-Angel-Nevriye-Matovic 5'ine oranla ribaundlarda bir hayli zayıf. Tina'nın insan üstü bir performans sergilemesi lazım. Tabi Nevriye ve Matovic'in performansları da önemli. Geçen sene Matovic %250 ile falan oynamıştı. Bu sene mutlaka bir düşüş yaşayacaktır. Tina Sylvia'ya göre daha kalın olduğu için daha fazla zorlanacaktır zaten. Nevriye ise 2 hafta da bir sakatlanıyor, formu ne durumda bilmiyorum. Geçen sene play-off'ta Bahar ilk 2 maçta iyi savunmuştu. Şimdi de savunmalı mutlaka. Bu arada Tina Tina dedik ama Bahar'ı da faul problemine sokabilirler, geçen sene Nevriye'ye bariz faulleri çalmayıp Bahar'a ne kadar kolay faul çaldıklarını unutmadık. Bahar da Tina da alternatifsiz, 2 uzunla çıkacağız maça. :eek: Alba'yı zaman zaman 4'te de izleyebiliriz.

Hiçbir şeyden değil de sadece hakemlerden korkuyorum. Çok rahat etki edebilecekler maça. Tina'ya 3 dakikada 2 faul çalıp bitirebilirler çok rahat. :eek: Onun dışında maçı kazanmamız tamamen Angel'ı savunmaktan geçiyor. Boşluk bulursa hiç çekinmeden 10 kere üst üste penetre edebilir pek takmaz geri kalanı. Çok kolay faul alır, hakemleri de düşünürsek sadece serbest atıştan en az 10 sayı atar. Ribaundlar çok önemli, Prince-Diana-Gülşah/Şaziye-Bahar-Tina 5'lisi Birsel-Penny-Angel-Nevriye-Matovic 5'ine oranla ribaundlarda bir hayli zayıf. Tina'nın insan üstü bir performans sergilemesi lazım. Tabi Nevriye ve Matovic'in performansları da önemli. Geçen sene Matovic %250 ile falan oynamıştı. Bu sene mutlaka bir düşüş yaşayacaktır. Tina Sylvia'ya göre daha kalın olduğu için daha fazla zorlanacaktır zaten. Nevriye ise 2 hafta da bir sakatlanıyor, formu ne durumda bilmiyorum. Geçen sene play-off'ta Bahar ilk 2 maçta iyi savunmuştu. Şimdi de savunmalı mutlaka. Bu arada Tina Tina dedik ama Bahar'ı da faul problemine sokabilirler, geçen sene Nevriye'ye bariz faulleri çalmayıp Bahar'a ne kadar kolay faul çaldıklarını unutmadık. Bahar da Tina da alternatifsiz, 2 uzunla çıkacağız maça. :eek: Alba'yı zaman zaman 4'te de izleyebiliriz.

melisa can oynıcakmış bu çok iyi oldu bizim için 10 dakika oynasa yeter

Melisa'nın oynaması mükemmel oldu mükemmel. Hem Bahar'ı hem Tina'yı dinlendirir, ribaundlarda da büyük katkı sağlar. Bu konuda ters bir gelişme olmaz yarına kadar inşallah.

[video=youtube;pDqjZ5Y9zzE]https://www.youtube.com/watch?v=pDqjZ5Y9zzE[/video]

melisa cana cok kızmıştım oynayacak olmasına cok sevidnim. oh be. tamam süper star degil ama orta mesaf şutu var. hem oyuncuda dinlendiririz.

nevriye benim begendigim cok iyi oyuncu ama yere egilemiyor. belinden sorunu var. ancak top tepesine düşmesi lazım ribaund alması icin. tina oldugu sürecede ribaundlarda matovici ezer.

Ooo Melisa Can oynıcaksa iyi.Bizim takımın o kadar maçını izledim.Ne zaman izlediysem sakattı.Bakalım nasıl oynıcak. :D

Çok bir beklentimiz yok zaten. Sadece dinlendirse yeter. Yoksa hem Bahar ve Tina'nın 35+ üstü oynaması mümkün değil. Zaten o civarda oynarlarsa her türlü faul problemine girerler.

pota altını iyi savunursak maçı rahat alırız tauraside 30 alba torensten 20 sayı bekliyorum.

İsil'in olmaması kötü ama gecen yılın intikamı olacak.

Beyler kimin kadrosu daha iyi? Bizim mi eziklerin mi?

Beyler kimin kadrosu daha iyi? Bizim mi eziklerin mi?

Galatasaray ın kadrosu açık ara önde.. Ama fark yaratan en önemli kozlarımızdan biri bugün sahada olmayacak. Pota altında dünyanın en iyisi olarak gösterilen Fowles Amerikadan dönmedi. Bu nedenle pota altında sıkıntı yaşayabiliriz.

dee çok can yakacak :asd: zaten normalde 30 sayı felan atıyor bugün biraz daha motive olursa yandılar :D

Üst Alt