Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ] - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ]

Cevap: Kedi Almayı Düşünüyorum [ Yardim ]

gsc forum kitelsini böylece tanımış olduk

[video=youtube;muTQthqfn40]https://www.youtube.com/watch?v=muTQthqfn40[/video]

Tüyleri uzun olmayan birşey al bence, British olur Scottish olur. Karakterlidir ikisi de ve cana yakın ama kendi yaklaşır seni yaklaştırmazlar.

Ciddiyim renktas, harammis kopek beslemek evde, bahçemde beslesem nasil olur evin bereketi yine kaçarmi ?

Yok hanefiyiz baskan :) simdi kararsiz kaldim, kedimi, papaganmi, kopekmi alsam ...

Yok hanefiyiz baskan :) simdi kararsiz kaldim, kedimi, papaganmi, kopekmi alsam ...

Fazla din olayına kaçmadan bahsediyim sana o zaman.Malum mal mal muhabbetler çıkıyor ortaya benim de asabım bozulmasın.Dinimize göre 3 şey eve sokulmaz.Köpek,tablo ve heykel.Rahmet melekleri eve girmez.Sen bu yönden bahsediyorsun.Ama bunları anlamak için sıkı bir dini eğitim almak lazım.Yoksa işi dalgaya vurursun.

Tercihlerine gelince.Özgür bana göre ne kedi nede köpekle uğraşılmaz.Papağan on numara olur bana kalırsa.

Sagol abi bilgilendirdigin için :) ben bu hafta sonu gidip bir bakim guzel bir kus bulabiliyormuyum, alirsam foto'sunu paylasirim sizlerle:D

A dog thinks: Hey, those people I live with feed me, love me, provide me with a nice warm, dry house, pet me, and take good care of me.....They must be gods!

A cat thinks: Hey, these people I live with feed me, love me, provide me with a nice warm, dry house, pet me, and take good care of me...I must be a god.

boşver kuşu muşu yaa kaçıyolar ele avuca gelmiyolar :p

al bi iran kedisi garfielda benzesin tosun gibi olsun ohhh istedigin gibi sev mıncıkla oda sana tip tip baksın valla süper olur ...

Millet nelerle uğraşsın, bizim taraftarımız da işte böyle kedi almayla falan.

Galatasaray'lılık işte bu yaa. Şikeyle falan işimiz olmaz :) Biz böyle kedi önerilerinde bulunuruz, rahatız

:n::sgr::coffee::n::sgr::coffee::n::sgr::coffee::n::sgr::coffee::n::sgr::coffee:

Oyle renktas, bizim içimiz rahat, derdimiz yok, basimiza dert açmaya çalisiyoruz, kedi felan almayla :D

Scottish Fold alırsan işler değişir. Çocuklardan daha uysallardır.

scottish-fold2-1590.jpg

köpekler daha delikanlı gibiler bence köpek al

son kararı sen vereceksin nihayetinde.

bencede köpek al...hayatım boyunca kediye tırnağımı bile süremedim...

Papağan kaç sene yaşıyor yahu?

15-20 yıl arası deniyor.

kaç lira odedin ayiptir sormasi kardes ?

Hediye gelmişti zamanında ama şuanda da öyle pahalı bir şey değil. 100 lira civarı.

Sultan papağanı buymuş demek.Ben bayılıyorum bunlara ya düşünüyorum almayı.Çok tatlılar yahu tiplere bak.

2009Kas%C4%B1m-tiesto-findikvefistik.jpg

:)

Üst Alt