# Keisuke Honda - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keisuke Honda

Cevap: # Keisuke Honda

Hangi Japon oyuncu yıldızlaşmış ki Tusubasa'dan başka?

Vee hayretlerle okuyorum hala orta sahaya transfer bekleyen taraftar modeli var :)

Hangi Japon oyuncu yıldızlaşmış ki Tusubasa'dan başka?

Vee hayretlerle okuyorum hala orta sahaya transfer bekleyen taraftar modeli var :)

Biz hem sakatlık yaşadığımızda adam eksik olur yine defansa Kewell geçer Orta Sahada adam kalmaz sakatlıktan.O zaman keşke bir orta saha transferi daha yapmış olsaydık diyen taraftar modelleri olacağını da düşünüyürum açıkçası.Bir de bu adam yıldız olursa o zaman hiç üzülmem.

Biz hem sakatlık yaşadığımızda adam eksik olur yine defansa Kewell geçer Orta Sahada adam kalmaz sakatlıktan.O zaman keşke bir orta saha transferi daha yapmış olsaydık diyen taraftar modelleri olacağını da düşünüyürum açıkçası.Bir de bu adam yıldız olursa o zaman hiç üzülmem.

öyle ama sonuçta bu adamıda alırsak 6+2de anca bi yabancı çıkıpta oynar ki buda elano olacak ve elanonun arkasında bekleyerekte maalesef yıldız olunmaz, ama eğer elano gelmeseydi ben gerçekten gelmesi taraftarıydım. elano geldi artık bitti ama pek tartışmayada gerek yok yani...

honda gerçekten iyi bir futbolcu hem toplara iyi vuruor hemde teknik özellikleriyle ön plana çıkıyor uzak dogunun yeni yıldızı oldu nakata ve ji sung park dan sonra ki yeni yıldızlarına kavuşuorlar .. :eek:

Rüyamda bu adamı gördüm. Bir takıma gidiyodu ve çok üzülüyodum. Ama hangi takım hatırlamıyorum.

hayatta ilk defa geçen gün özet görüntülerde gördüm Honda diye bir adam. Aynı Honda'dır herhalde; Hollanda takımı idi, sarı formalı. Siz Venlo filan yazıyorsunuz ya, olabilir.

Özetlerde çok iyiydi ama bilemem. Jardel de iyi çıkıyordu özetlerde.

Hey yavrum be herkez deco derken ben Hondayi terci ederim derken herkez gülüyordu 1-2 sene sonra görün kac paraya hangi takima gidiyor belki okadar bille sürmez bekleyin ve görün

İyi oyuncu eyv. ama Hollanda ligi forvet ve 10 numara oyuncuları için dünyadaki en kolay yerdir çokta abartmayın...

Ne yaniltmasi arkadaslar adami bi seyredin ondan sonra yorum yapin adam cok zeki Assist yapiyor goll atiyor oyunu süper okuyor cok hareketli gerek calimlari gerekse shutlari etkileyeci

Afonsa Alves bir macta Heracles'e 7 gol birden atmisti. Bu Hollanda liginde Kezman bile gol krali olmustu. Tamam iyi oyuncu olabilir ama, bu ligde istatislikler genelde yaniltici oluyor.

Üst Alt