# Keisuke Honda - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keisuke Honda

Cevap: # Keisuke Honda

Böyle transferlere ihtiyacımız var. Honda sayesinde bir çok Japon ülkemize gelecektir. Ayrıca Japonya'da satılacak olan formalar da cabası.

Böyle transferlere ihtiyacımız var. Honda sayesinde bir çok Japon ülkemize gelecektir. Ayrıca Japonya'da satılacak olan formalar da cabası.

Valla ülkeye Japon gelir zatende :) önemli olan bize serbest vuruştan gol gelmesi adamın yapması gereken orta sahada basmak ve Nakamura gibi serbest vuruştan gol atsın benim için yeter,Lincoln'ün hiç serbest vuruştan golünü hatırlayan varmı bu arada ? ...

İbrahimovic'in bugüne kadar ki tek eksiği Avrupa'da kupa kazanamamış olmasıdır.

Bunun dışında kendisini canlı izleyebiliyor olmamız, bizim için bir şanstır.

Bknz; Uzaylı v2.

b-402107-Japonya_Bayrağı_2.gif

fenerbahce-300x300.jpg

honda,%20keisuka%20(groot)%20juichend%20nieuw.jpg

Turzm patlaması yapmasa da sırf izlemek için gelen olacaktır. Ya da "hazır Türkiye'ye gitmişken bizim çocuğu da izleyelim" diyen Japon çok olacaktır. İlhan Mansız sayesinde tanıdığım tüm japonlar Beşiktaşlı olmuştu bir zamanlar. (Sonra doğru yolu buldular :)) Forma satışı nasıl olur bilemiyorum Japonya'da sadece Honda forması satan bir GSSTORE açmak pek akıllıca olmaz herhalde :) Kimsenin Sabri forması alacağını sanmıyorum da.

Jardel bizdeyken de Portekizli bir arkadaşım Galatasaraylı olmuştu.

Valla ülkeye Japon gelir zatende :) önemli olan bize serbest vuruştan gol gelmesi adamın yapması gereken orta sahada basmak ve Nakamura gibi serbest vuruştan gol atsın benim için yeter,Lincoln'ün hiç serbest vuruştan golünü hatırlayan varmı bu arada ? ...

fenerbahçe'ye sayılmayan var bi tane, sonra bir iki tane de direk var galiba. :D

sezonda 5-10 tane frikikten atar diyorduk adama bir tane atamadan gitti.

son yıllarda frikikten gol atan oyuncumuz var mı ki zaten? bir sabri bir de volkan yaman işte, bir de beğenmiyorsunuz adamları. :p:D

valla ilk defa duydum ismini ama iyi bir oyuncuymuş anladığım kadrıyla.

neyse orta sahaya böyle bir oyuncu şarttı zaten, uygun bir fiyata bu transfer olursa güzel olur.

fenerbahçe'ye sayılmayan var bi tane, sonra bir iki tane de direk var galiba. :D

sezonda 5-10 tane frikikten atar diyorduk adama bir tane atamadan gitti.

son yıllarda frikikten gol atan oyuncumuz var mı ki zaten? bir sabri bir de volkan yaman işte, bir de beğenmiyorsunuz adamları. :p:D

firikikten gol atan var mı ?dedin Cesar Pratesi özledim:p

Evet Adnan Polat'ın dediği gibi genç oyuncu maksimum 3-4 milyon € eder ki buda 23 yaşında olan oyuncunun potansiyelinin bir ölçüsüdür Rijkaard ne derse o dur bakalım Galatasaray freekick'cisine kavuşuyormu yoksa belki Nakamura Shunsukemiz olur belli olmaz :)

Üst Alt