Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ

Cevap: Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ

Hiçbir spor yorumcusu hakkında önyargılı ve kötü niyetli düşünmek istemiyorum ama gürcan bilgiç ve birkaç kişi hariç

bu adam resmen amigo başka da birşey değil.

bu gibi adamlar bu ülke de yazar oldukça tarafsızlık olmayacak ve trübünde ki olaylar bitmeyecek..

Böyle babanın böyle oğlu.Gürcan'ın babası kim Necati Bilgiç denen bunak ve bir o kadar da amigo fener yazarı.Fener her puan kaybettiğinde hakeme sallayan ama fenerin kazandığı her maçtan sonra da hakeme methiyeler düzen bir fanatik.Bu Necati Bilgiç muhakkak ama muhakkak angut.com'un fikir babalarından biridir çünkü ordaki angutlardan hiç bir farkı yok.Her maçtan sonra yazılarını okuyorum bugün ne saçmalamış diye.Angut.com'un medya ayağı Necati Bilgiç.Bugünkü yazısının son kısmında ne yazmış biliyo musun?''Hakem vedersona ceza sahasında yapılan harekete penaltı verse maç berabere bitebilirdi.''İşte bunu bile diyebilecek kadar gözünü fanatikliğin kör ettiği bir babanın oğlu o Gürcan Bilgiç.Size ve sizin gibi fanatiklere gereken cevabı sezon sonu çok güzel bir şekilde vereceğiz hiç şüpheniz olmasın BİLGİÇgiller

Keita'nın "Estonyalı turistlere" karşı oynadığını bilirdi. O zaman kimin haklı olduğu nasıl anlaşılacak?

Galatasaray'ın daha zorlu ve dirençli takımlara karşı oynayacağı maçlarda, bu futbolcuların performansına bakılacak.

temposuzluğuna önce seyirci, sonra da Rijkaard acaba katlanabilecek mi?

Çok fenaaa çoookk :)

Elano orta alanın her mevkisinde oynayan bir oyuncu

Tempoda 10 Alex,1 Elano eder.

Necati Bilgiç Hıncalın dayısıdır. Gürcan bilgiç Hıncalın dayısının oğludur. :)

Sen Gülizarına yan be Gülcan :D

Ulan bir kerede görebildiklerini yaz,göremediklerin seni aşıyor aslanım,pardon kanaryam :D

Kendi takımın Malex'in sırtına binmiş gidiyor,bir gün vericekler bacağını eline sonra zır zır ağlayacaksınız biz kasap futbolcu çok diye sitem ederken gülüyordunuz,o yüzden Mehmet Topuz yazını merak ediyorum geldiğinde yerli Gerrard diyordu mal herif noldu Gerrard'a :D Makete mi döndü birgün katıldığı programa bağlanıp ana avrat giricem bu adama Hugo'ya bağlanıpta Hugo'ya söven adam gibi bu adamı görünce sinirleniyorum arkadaş...

Gürcan,bizim taktığımız kapakları toplasaydı,kendine karşılığında baya bişey alırdı..

yine paraya mı muthaç kaldın bilgiç ? Söyleseydin aramızda toplardık bişeyler de bu kadar gülünç duruma düşmezdin..

daha adamın gerçek performansını görmeden atıp tutmak, sadece köşe yazısı yazıp eleştirmekle amacınız nedir?? yıl sonunda keita bu ligin en yüksek ortalama yapan oyuncusu olursa ne hale düşeceksiniz?? mesela yıl sonunda bu dediğim olsa o yazdıgın yazıları, gazete sayfalarını katlayıp, üzerine oturturum. bıktık artık bizim oyuncuları karalamanızdan. ulen bu nasıl iş tsl'de medya, azize, mhk ve federasyon; avrupada da uefanın verdiği hakemler. bir rahat yüzü göremeyecek miyiz??

Bu insanlara inansaydım,

Bjk Antep'i yener, Fener Lille'i rahat yener ve Galatasaray-A.Madrid maçı üst-ve bizim mağlubiyetimiz olucaktı.

Diğer haftaları söylemiyorum misal : Fener-Diyar ve Manisa maçlarını :) Haa birde Bursa var arada:)

Büyük takım topçusu değil zaten Keita.A.Madrid takım değil zaten.Haydi konuşsana Gürcan!

Elano'yu daha görme fırsatı bulamadık. Top tekniği ve duran top yeteneğine hiçbir şey diyemeyeceğimiz bu oyuncunun, temposuzluğuna önce seyirci, sonra da Rijkaard acaba katlanabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Bu oyuncular küçük maçların büyük adamı mı, yoksa takımın lokomotifi mi?

Yazık olmuş.

Böyle babanın böyle oğlu.Gürcan'ın babası kim Necati Bilgiç denen bunak ve bir o kadar da amigo fener yazarı.Fener her puan kaybettiğinde hakeme sallayan ama fenerin kazandığı her maçtan sonra da hakeme methiyeler düzen bir fanatik.Bu Necati Bilgiç muhakkak ama muhakkak angut.com'un fikir babalarından biridir çünkü ordaki angutlardan hiç bir farkı yok.Her maçtan sonra yazılarını okuyorum bugün ne saçmalamış diye.Angut.com'un medya ayağı Necati Bilgiç.Bugünkü yazısının son kısmında ne yazmış biliyo musun?''Hakem vedersona ceza sahasında yapılan harekete penaltı verse maç berabere bitebilirdi.''İşte bunu bile diyebilecek kadar gözünü fanatikliğin kör ettiği bir babanın oğlu o Gürcan Bilgiç.Size ve sizin gibi fanatiklere gereken cevabı sezon sonu çok güzel bir şekilde vereceğiz hiç şüpheniz olmasın BİLGİÇgiller

Hüseyin hocam olayı özetlemiş. Birazda ben bahsedeyim:

Bunun babası dünyanın en zavallı insanlarından Necati Bilgiç kodlu organizmadır.

Tiribün amigosu, iq fukarası bir adamdır ki oğlundan ne beklenebilir bilinmez (Bknz: armut dibine düşmüş).

Babasının tüm yazıları Hüseyin hocanın dediği gibi hatta dahada berbattır.

Okuyanı sersemletir, afallatır etkisi geçincede şaka olduğu zannedilir.

Yenildikleri her maçta yazıları fiks menüdür.

Hiç hakem hatası olmasa dahi ilk ve tek iş hakeme saydırır.

Bu hareketi insana "galiba çoktan ölmüşte eski yazılardan derleme yapıyor olsalar gerek" dedirtir.

Kazandıkları maçlarda ise "sarınla lacivertinle en büyüksün heryerde, dünyanın en güçlü takımısın yaşaaaa fenerbahçe" tarzı ilkokul üçüncü sınıf çocuğu seviyesinde kompozisyonlar yazar ki Selçuk Yula bunun yanında Mehmet Demirkol kadar objektif, Ernest Hemingway kadar edebi kalır.

(Bknz: IQ su tek haneli amigo fener yazarları)

(Ekşiden Alıntı Değildir)

Hüseyin hocam olayı özetlemiş. Birazda ben bahsedeyim:

Bunun babası dünyanın en zavallı insanlarından Necati Bilgiç kodlu organizmadır.

Tiribün amigosu, iq fukarası bir adamdır ki oğlundan ne beklenebilir bilinmez (Bknz: armut dibine düşmüş).

Babasının tüm yazıları Hüseyin hocanın dediği gibi hatta dahada berbattır.

Okuyanı sersemletir, afallatır etkisi geçincede şaka olduğu zannedilir.

Yenildikleri her maçta yazıları fiks menüdür.

Hiç hakem hatası olmasa dahi ilk ve tek iş hakeme saydırır.

Bu hareketi insana "galiba çoktan ölmüşte eski yazılardan derleme yapıyor olsalar gerek" dedirtir.

Kazandıkları maçlarda ise "sarınla lacivertinle en büyüksün heryerde, dünyanın en güçlü takımısın yaşaaaa fenerbahçe" tarzı ilkokul üçüncü sınıf çocuğu seviyesinde kompozisyonlar yazar ki Selçuk Yula bunun yanında Mehmet Demirkol kadar objektif, Ernest Hemingway kadar edebi kalır.

(Bknz: IQ su tek haneli amigo fener yazarları)

(Ekşiden Alıntı Değildir)

Süper yorum :)

Üst Alt