Keita Kampanyası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Kampanyası

Cevap: Keita Kampanyasi

Twitterdaki hesaplarımızdan

#unalbaskanbizekeitayigetir @galatasaraySK

kampanyası başlattık. Keitanın gelmesini isteyen herkes twitter hesabından bunu kulübe yollsaın

keita.jpg

Ne anladın ? Futbolu ne kadar takip ediyorsunuzki ?

Keitanın Al Saddı Asya Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptığını biliyor musun mesela? Yok nereden bileceksin ki

Biraz fazla abartıyosun. Sonucta kac insan Asya Sampiyonlar Ligini takip ediyor ki arkadası bununla itham ediyosun. Gayet normal bir durum.

Ne anladın ? Futbolu ne kadar takip ediyorsunuzki ?

Keitanın Al Saddı Asya Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptığını biliyor musun mesela? Yok nereden bileceksin ki

Ya bi git Allah aşkına. 1 aydır tatildeyim cok nadir internete giriyorum ve haber takip ediyorum. Sıklıkla takip ettigim zamanda bu haber çıkmış olsa bile böyle bir haberin gözümden kaçmış olması kadar doğal bisey yok. Al Sadd'ın sampiyonlugundan da haberim var. Keita'yı istemiyorum diye benimle böyle konuşma hakkına da sahip degilsin. Öğrenmek icin bi soru sorduk olayi nereye cektin. Kampanyaya devam et sen.

Sen dünyada Keita'dan başka bize faydalı olabilecek kaç oyuncu var biliyor musun mesela? Yok nereden bileceksin ki

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Cevap: Keita Kampanyası

Su dakida disardan gelecek olan yabanci (avrupali) bize pek bi fayda sagliyacagini inanmiyorum zaten.. EC2012 var bize sirf vitrine cikmak icin gelecektir.. EC2012 icin ve kendini sakatlamamak icin oyniycaktir, bence kaliteli turk futbolcusu alalim yeter.. Afrika kupasida var.. Asyalilar zaten zpr gider bizim ligde..

Bir kısım insan yüzünden Keitadan sogudum. Gelmeyecekse gelmeyecek onlarca kampanyalar, mailler falan ne gerek var ilgilendik olmadı yazın sanki başka kanat yok gibi yıllarca onun pesinden mi kosalım.

aman nolacak Keitayıda severim destek olacam kardeş bügün olmaz ama yarın mutlaka göderirim . gelsin kerata şovunu özledik

Üst Alt