Keita Mersin'e Geliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Mersin'e Geliyor!

Cevap: Keita Geliyor!..

Geçen Mersin İ.Y'nun başkanı söyledi görüşmeler olumlu diye :mad: içim çok yanar umarım almazlar.

Cevap: Keita Geliyor!..

Hedefi olmayan bir takımda ne iş va arkadaş bu herifin? Gelse bile faydalı olmaz. Sorun çıkarır gider.

Cevap: Keita Mersin'e Geliyor!

Böyle konular acarken biraz daha dikkat edin lütfen. Konu hem yanlis yerde hemde konunun basligi aldatici.

Ah be Popito ( A.Kader Keita)

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, Katar'ın Al Saad takımı ile 3 yıllık anlaşması bulunan ve bu ülkede mutlu olmadığı için ayrılmak isteyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Abdul Kader Keita'nın önümüzdeki hafta Türkiye'ye geleceğini ve kendisiyle masaya oturacaklarını açıkladı.

Keita ile ilgili olarak kulübü ve kendisine son tekliflerin yapıldığını ve şu ana kadar sürecin olumlu işlediğini ifade eden Kahramanlı, "Yetkililer ve Keita'nın kendisiyle de görüşüldü. Sözleşmesi devam ediyor. Biz de kendisini kiralama yöntemi ile kadromuza katacağız. Her şey olumlu ilerliyor. Önümüzdeki hafta Keita Türkiye'ye gelecek" diye konuştu.

Teknik direktör Nurullah Sağlam'ın raporu doğrultusunda Keita'nın ardından en az 2 ya da 3 transfer daha yapacaklarını ifade eden Kahramanlı,

"Bu transferlerden birisi stoper, bir orta saha ve bir de forvet olacak" dedi.  

Keita Mersin'e geliyor - Haberleri göster - Sayfa 1 - transfermarkt.tr

Cevap: Ah be Popito ( A.Kader Keita)

8 e aldılar adamı.2 - 3 e satmazlar heralde.Mersinde o kadar para da yok.Bence zor ama bilmiyorum.Ayrıca Mersin küme düşmezse alsın Keita'yı.:D

Cevap: Ah be Popito ( A.Kader Keita)

8 e aldılar adamı.2 - 3 e satmazlar heralde.Mersinde o kadar para da yok.Bence zor ama bilmiyorum.Ayrıca Mersin küme düşmezse alsın Keita'yı.:D

Bu büyük taraftarı şuanki durumda en mutlu edecek transfer Keita olur diye düşünüyorum..

Keşke yeniden gelsen,selamün aleyküm desen POPİTO..

Üst Alt