Kemal Özdeş: "Böyle devam edersek kazanmaya başlayacağımızı düşünüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kemal Özdeş: "Böyle devam edersek kazanmaya başlayacağımızı düşünüyorum"

Süper Lig’de dördüncü haftanın açılış maçında Galatasaray’a deplasmanda 1-0 mağlup olan Kasımpaşa’da Teknik Direktör Kemal Özdeş açıklamalarda bulundu. Özdeş, “80-90 arası kenarlara çabuk inebilseydik, daha farklı olabilirdi. Topları heba ettik. Maçın biraz daha fazla 0-0 gitmesi gerekiyor ki biz geniş alan takımıyız. Kötü sonuçlar aldık ama oyundan memnunum. Böyle devam edersek kazanmaya başlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

Özdeş, “İlk bölümde Galatasaray baskısı olabilirdi. İlk 15 dakika istediğimiz gibi oynadık. Kalemizden uzakta karşıladık. Kazandığımız toplarda geniş alan bulduk. Birkaç topta acele ettik. Gol yediğimiz ana kadar birkaç pozisyon verdik” ifadelerini kullandı. Kasımpaşa’nın ligde oynanan dört maçta 1 puanı bulunuyor.

Pasa'nin gayet kötü bir kadrosu var. Hajradinovic'e epey para verdiler ama narin bir oyuncu. Quaresma sadece Istanbul'da kalabilmek icin imza atti. Thiam baskin karakteri olan bir adam degilmis. Ilhan Depe'yi falan gec. Defansi iyi ama hücumu kötü.

Bayağı iyi hoca. Her sene takımı belli bir seviyeye getirdikten sonra Turgay Ciner arsızı tarafından kovulmasıyla ünlüdür. Kasımpaşa 2 senedir bu kadar şebek oyuncuyla lig sonunu rahat getiriyorsa bu adam herkesten büyük pay sahibidir. Ayrıca Linnes transferinde görüldüğü gibi Kasımpaşa ligde transfere de en az para harcayan, hakikatli bir semt takımı. Ben bile Erdoğan'a rağmen çok itici bulmam Kasımpaşa'yı. Bu adam da bunun baş müsebbibidir. Zaten herifler içerde Ankaragücü maçında kaleyi bombalayıp yoktan gol yiyerek cünüpce bir mağlubiyet aldılar, diğer 3 maçın da 2'si Trabzon ve Galatasaray'la, diğeri şu an belki ligin en iyi takımı Alanya'yla. Hocanın dediği gibi böyle oynamaya devam ederlerse 4-5 haftaya daha iyi bir konuma geleceklerdir.

Üst Alt