GSC Haber - Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri Temel Atma Töreni Hakkında - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri Temel Atma Töreni Hakkında

6 FUTBOL SAHASI 3 SPOR SALONU​

Kemerburgaz Metin Oktay Spor Kompleksi iki ayrı bölümden oluşuyor. Yönetim merkez binasında 36 ofis, 15 toplantı odası, 2 sosyal tesis ve 3 yemekhane yer alacak.

Üç ana branşa ev sahipliği yapacak kampüste ise 6 açık, 5 kapalı saha, 3 spor salonu, 5 eğitim salonu, 4 dinlenme salonu, 1 yüzme havuzu, 7 toplantı odası, 5 kondisyon salonu, 100 kişilik konaklama birimi, 3 ayrı sağlık bölümü ve 5 yemekhane bulunuyor.
Bu kadar saçma sapan şeye gerek yok sadece futbol üzerine gerekli olanlar yeterli

Fwe7MLaXsAQ21Ot

Rodop'un yayınında da bu resim girişe koyulmuştu. Yapılan kısım burası, sanırım Eylül'den sonra alt yapı binası ve 4-5 adet saha daha yapılacak yani Elmas'ın projesi olmayacak gibi. Spor salonları, rehabilite alanları, soğuk oda gibi yerler nerede olacak bu ana bina hepsini kapsayacak kadar büyük mü? Yapmışken çok iyi yapsak iyi olurdu, biraz vasat olacak gibi geliyor bana.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rodop'un yayınında da bu resim girişe koyulmuştu. Yapılan kısım burası, sanırım Eylül'den sonra alt yapı binası ve 4-5 adet saha daha yapılacak yani Elmas'ın projesi olmayacak gibi. Spor salonları, rehabilite alanları, soğuk oda gibi yerler nerede olacak bu ana bina hepsini kapsayacak kadar büyük mü? Yapmışken çok iyi yapsak iyi olurdu, biraz vasat olacak gibi geliyor bana.

3 kademeli olacagini soylemislerdi diye hatirliyorum.

Oncelik A takimi 3-4 ay icerisinde oraya tasimak. Yani o 2 futbol sahasi onun icin yapiliyor.

Sonra diger kisimlara (sahalar ve binalara) gecilecek , o resimdeki bina tum insaati kapsamiyor diye biliyorum.

3 kademeli olacagini soylemislerdi diye hatirliyorum.

Oncelik A takimi 3-4 ay icerisinde oraya tasimak. Yani o 2 futbol sahasi onun icin yapiliyor.

Sonra diger kisimlara (sahalar ve binalara) gecilecek , o resimdeki bina tum insaati kapsamiyor diye biliyorum.
Kalan kısım içi 4 saha + alt yapı binası diyorlar. Şu an ana bina birde yanına çeliklerin koyulduğu yer var orası ne olacak acaba salon, havuz, rehabilite yeri falan orası olur belki. Ama keşke yapılan yer içinde şunlar şunlar olacak şeklinde bir bilgilendirme videosu yapsalarmış.

Kalan kısım içi 4 saha + alt yapı binası diyorlar. Şu an ana bina birde yanına çeliklerin koyulduğu yer var orası ne olacak acaba salon, havuz, rehabilite yeri falan orası olur belki. Ama keşke yapılan yer içinde şunlar şunlar olacak şeklinde bir bilgilendirme videosu yapsalarmış.

Video ile aciklansa daha anlasilir ama bekliyoruz iste.

Üst Alt