Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla son videoyu baz alırsak kabası tamamlanmış.

Altyapı işleri tahminen içeride devam ediyor ama umarım sona yakındır - izolasyonu ve sıvama işleri vs yapılacak.

Cephe ve Pencere işide malzemesi planı programı olduğu sürece 3 hafta - 4 haftalık işler.

çevre düzeni - zemin kapalamaları - çim sahalarda cabası.

Normal şartlarda şuna bakınca tam hazır hale 3-3.5 ay derim. Bu tabi görünen bina + 2 saha için . geri kalanını bilemem - tesis daha büyük ve kapsamlı olacaktı diye hatırlıyorum çünkü

ökmujynhbtgr.png

Ekran görüntüsü olarak Renderlar vs çok çok hoş olsada - sadece futbolcular ve teknik ekip + 2 saha şu an yapılıyor - Planlanan kapsam peyzaj ve çevre düzeniyle çok çok daha fazla .

idari bina falan daha epey var . Ayrıca ilk sunulan projeden çıkılmış bir tasarım söz konusu gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 236638

Ekran görüntüsü olarak Renderlar vs çok çok hoş olsada - sadece futbolcular ve teknik ekip + 2 saha şu an yapılıyor - Planlanan kapsam peyzaj ve çevre düzeniyle çok çok daha fazla .

idari bina falan daha epey var . Ayrıca ilk sunulan projeden çıkılmış bir tasarım söz konusu gibi.
Bu Elmas döneminin proje. Yeni projede yönetim binası yok. Sadece bir bina ve 4 saha daha var yeni projede üst kısımda. Yönetim binası falan stadın yanındaki alanda yapılacak salonla birlikte.

Bu Elmas döneminin proje. Yeni projede yönetim binası yok. Sadece bir bina ve 4 saha daha var yeni projede üst kısımda. Yönetim binası falan stadın yanındaki alanda yapılacak salonla birlikte.
Evet her ne kadar Burak Elmas dönemindeki sunulan proje daha hoşuma gitsede (tüm kulübün kalbi gibi bir şey sporcuların alayı bir arada falan futbol basket ve voleybol bazında)

Erden Timur'un videosunda Futbol tesisi + 6 adet saha olacak gibi duruyor.

İlhan Tüysüz : “Galatasarah’ın yeni tesisleri Kemerburgaz’daki sahaların tohumları atıldı. 3-4 haftaya sahaların bitmesi bekleniyor.”

Üst Alt