Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Etrafı iyice halledip son dokunuş olarak logo getirilse daha doğru olurdu. Her yer moloz ve inşaat halindeyken logoyu asmak seçim öncesi gösterisinden öte değil.

Abi piknik yapmıyoruz tesis işi en kritik konu bak fena kıllanıyorum bu konuda, zemin öyle 2 ayda tam oturmaz yav.
Tesis işi hele bu derece bir önemli sürece giriyorken ha diye geçilecek bir olay olmaktan çıkıyor.
Bu yanlıştan vazgeçip 6ay daha floryada kalmalı takım.
Ocakta bitmiş olsa yazın geçerdik eyvallah da aylarca öyle duruyordu burası kaplumbağa hızında ilerliyordu.
Genel kurul bir dakika kardeş diyip olaya el atmalı.

Abi piknik yapmıyoruz tesis işi en kritik konu bak fena kıllanıyorum bu konuda, zemin öyle 2 ayda tam oturmaz yav.
Tesis işi hele bu derece bir önemli sürece giriyorken ha diye geçilecek bir olay olmaktan çıkıyor.
Ocakta bitmiş olsa yazın geçerdik eyvallah da aylarca öyle duruyordu burası kaplumbağa hızında ilerliyordu.
Stadın zeminini oturmamiz 10 yılımızı aldı staddan gelen tecrübemizle buranın zeminini hayirlisiyla 5 yılda oturturuz. Seneye sakatlıktan 11 kuramayiz.

Sahalara drenaj ve alttan ısıtmalar döşendi çim hibrit çim olacak. Öyle 2 ay falan sürmez yani oturması eğer bu ay içinde hazır çim serimi ve hibrit işlemi yapılırsa 2-3 hafta dinlendirilmesi ve bakımı gerekiyor diye biliyorum.

Sahalara drenaj ve alttan ısıtmalar döşendi çim hibrit çim olacak. Öyle 2 ay falan sürmez yani oturması eğer bu ay içinde hazır çim serimi ve hibrit işlemi yapılırsa 2-3 hafta dinlendirilmesi ve bakımı gerekiyor diye biliyorum.
Dikime hemen başlanmaz.
Önce çimler kök salacak peşine ilk kırpma yapılacak peşine hibrit çimleri ekecekler.
Sıralama bu şekilde diye biliyorum. 1 ay çimin oturmasını bekleriz. Yeni sezonu floryada açarız.
Aceleye de gerek yok. Akademi zaten floryada devam edecekken florya ha diyince terk edilecek gibi durmuyor. Floryadaki yıkım işlemi en erken martı bulur.

kac calısan var acaba burada ,özellikle iç dekorasyonda saglam bir ekip çalışsa şimdiye bitmeye yaklaşırdı bence
daha pencereler bile takılmamış 8 10 calısanmı var nedir

Üst Alt